Rockowo i alternatywnie w MTV


2009.06.28

opublikował:

Rockowo i alternatywnie w MTV

MTV uatrakcyjni niedzielną noc, 28.06, prezentując od 23:25 program ALT. MTV z alternatywnymi teledyskami skłaniającymi do refleksji („We Are Your Friends” JUSTICE vs SIMIAN), przy okazji bawiącymi („So Human” LADY SOVEREIGN – patrz foto powyżej) i dającymi radość estetom („Baby Baby Baby” MAKE THE GIRL DANCE). Pojawi się także premierowy klip SOFY z udziałem O.S.T.R.a – „Affairz”, najnowszy, niepokojący obraz MOGWAI, przypomnienie możliwości reaktywowanego BLUR i kilka innych niespodzianek.

MTV ROCKS (od północy) to przede wszystkim gorąca nowość z albumu „Octahedron” grupy THE MARS VOLTA, zdumiewający klip do „Cotopaxi”, oraz nie mniej zaskakujący, choć zupełnie odmienny w formie, „21 Guns” GREEN DAY. Będzie też można obejrzeć teledyski kolejnych gwiazd, które zagrają niebawem w Polsce, jak PRIMAL SCREAM, czy MOTÖRHEAD, i innych.

Dla prawdziwych twardzieli jest SUPERROCK. Pół godziny po północy powinni zameldować się przed telewizorami, żeby obejrzeć i posłuchać takich uznanych wymiataczy, jak DILLINGER ESCAPE PLAN, SATYRICON, ANTHRAX, BEHEMOTH, czy GOJIRA. Będą też inne, naprawdę mocne akcenty, na zakończenie weekendu z MTV. A to za sprawą takich grup, jak SEPULTURA, AMON AMARTH, czy SUICIDAL TENDENCIES, którzy właśnie zaczynają koncertować w Europie pod przewodnictwem szalonego Mike’a Muir’a, a których teledyski bardzo trudno zobaczyć, nie tylko w Polskiej telewizji.

Tagi


Polecane

Share This