Rojek, Podsiadło, Sokół, Pezet, Zawiałow, Brodka i wiele innych gwiazd na darmowym festiwalu dla tych, którzy najliczniej pójdą na wybory


2020.06.26

opublikował:

Rojek, Podsiadło, Sokół, Pezet, Zawiałow, Brodka i wiele innych gwiazd na darmowym festiwalu dla tych, którzy najliczniej pójdą na wybory

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Już w niedzielę odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Artyści zachęcają do udziału w nich nie tylko poprzez publikacje w mediach społecznościowych, ale proponują też nietypowy układ – Wy idziecie tłumnie zagłosować, a w nagrodę oni przyjadą do waszego miasta z wielkim darmowym koncertem.

Sprawdź też: Sokół, Żulczyk, Podsiadło, Margaret i inni – dlaczego idą głosować?

Frekwencja Festiwal do kapitalna inicjatywa, która zakłada organizację wielkiej imprezy w mieście, w którym Państwowa Komisja Wyborcza zanotuje największą frekwencję w obu turach wyborów.

Na imponujący line-up imprezy składają się Artur Rojek, Clock Machine, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Organek, Pezet, Ralph Kaminski, Sokół i Żabson.

– Lista nie jest zamknięta! Zapraszamy chętnych wykonawców do dołączenia – informują inicjatorzy akcji.

Do akcji zapraszamy miasta, które będą w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do organizacji i realizacji festiwalu w takiej skali. Przyjęliśmy, że są to miasta powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Z każdej części Polski będziecie w stanie swobodnie dojechać do tego miasta – wyjaśniają autorzy inicjatywy.

Poza lokalizacją niewiadoma pozostaje także data wydarzenia.

Ciągle czekamy na zmianę przepisów pozwalających na organizację tego typu wydarzeń, więc na ten moment nie jesteśmy w stanie jednoznacznie podać terminu. Wierzymy, że po wyłonieniu zwycięskiego miasta wspólnie sprawnie ustalimy szczegóły i ogłosimy datę festiwalu – deklarują artyści.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez W■JTEK S■K■Ł (@wojteksokol)

Polecane

Share This