Roksana Węgiel w jury II Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom.


2020.06.05

opublikował:

Roksana Węgiel w jury II Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom.

Zostały już ostatnie dni, aby najmłodsi twórcy i wykonawcy – za pośrednictwem rodziców – przesłali swoje nagrania do Polskiego Radia Dzieciom. Być może zachętą dla wielu z nich będzie fakt, że w tym roku do jury Konkursu Dziecięcych Talentów dołączyła znana wszystkim 15-letnia artystka Roksana Węgiel! Przypomnijmy, że jej kariera wybuchła, kiedy zwyciężyła w Konkursie Eurowizji Junior 2018, a wcześniej brawurowo w I edycji The Voice of Kids. Od tamtego czasu każdy jej singiel ma od kilku do kilkunastu milionów wyświetleń na youtube, a liczba muzycznych nagród rośnie z roku na rok. Nominowana do Fryderyka 2019, ma na koncie złotą (debiutancką) płytę, która przemieniła się już w platynową oraz pierwszą klubową trasę koncertową „The X Tour Roxie”, na którą zostały wyprzedane wszystkie bilety. – Roksana Węgiel jest wielką inspiracją dla wielu młodych artystów – mówi Eryk Waszczuk, laureat I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom.

SPRAWDŹ TAKŻE: Koncert Aerosmith w Polsce przesunięty. Znamy nową datę

Konkurs Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom skierowany jest do dzieci, które uwielbiają śpiewać, recytować wiersze, marzą o nagraniu w profesjonalnym studiu i występie na scenie. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek dziecka. Zainteresowani udziałem w konkursie mają do wyboru trzy grupy wiekowe: do lat 6, 7-9 lat i 10-13 lat oraz trzy kategorie: piosenka polska, dziecięca piosenka zagraniczna (dla dzieci, których jeden z opiekunów jest obcokrajowcem) i wiersz. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza i załączenie pliku audio z nagraniem, trwającym nie dłużej niż cztery minuty. Zgłoszenia można przesyłać do północy 7 czerwca.
Nagrodą w konkursie jest udział w uroczystym koncercie finałowym oraz nagranie płyty „Głosem Dziecka vol. 2″, która ukaże się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia.

Polecane


Share This