Rosalie. – szczegóły płyty i kolekcja ubrań


2017.12.13

opublikował:

Rosalie. – szczegóły płyty i kolekcja ubrań

foto: Paweł Zanio

Rok temu zadebiutowała EP-ką “Enuff” przykuwając uwagę wyjątkowym głosem i odważnym podejściem do współczesnego r&b. W styczniu światło dzienne ujrzy jej pierwszy album długogrający. Właśnie ruszył preorder płyty Rosalie. “Flashback”. Oficjalna premiera zaplanowana jest na 19 stycznia. Wydawnictwo można zamawiać w sklepie Alkopoligamii.

“Flashback” to kontynuacja drogi obranej przez Rosalie. od pierwszych numerów wydawanych jeszcze własnym sumptem. Miłość do r&b z lat 90. miesza się tu z klasycznym hip-hopowym brzmieniem i wpływami nowej elektroniki. Pierwszym singlem zapowiadającym album jest utwór “A pamiętasz?” nagrany do spółki z młodym producentem związanym z labelem Flirtini Records – Suwalem. Łącznie na płycie znalazło się dwanaście kompozycji wyprodukowanych przez czołówkę polskiej sceny niezależnej. Pełną listę producentów poznamy już wkrótce.

Oto pełna tracklista oraz okładka albumu:

1. U.N.D.E.R.S.T.A.N.D.
2. Spokojnie
3. Tell Me
4. TheOne
5. Home
6. Po co?
7. Królowa
8. About Us
9. A pamiętasz?
10. Ocean
11. The Killing
12. Enuff

Płycie będzie towarzyszyć minikolekcja ubrań zaprojektowana przez Rosalie. i Rybskiego. Równolegle z preorderem ruszyła także sprzedaż koszulek i bluz. Zestawy z płytą zamówicie jedynie przed premierą, tylko i wyłącznie u wydawcy.

Polecane

Share This