ROSÉ z BLACKPINK prezentuje debiutancki solowy projekt „R”


2021.03.15

opublikował:

ROSÉ z BLACKPINK prezentuje debiutancki solowy projekt „R”

„On the Ground” zostało wyprodukowane przez TEDDY’ego (stały współpracownik BLACKPINK), Jona Belliona (Katy Perry, Miley Cyrus), Jorgena Odegarda (Justin Bieber, P!nk), Ojivoltę (Selena Gomez, Halsey). Singiel to osobiste wyznanie tego, ile kosztuje ambicja i gonienie za marzeniami. ROSÉ napisała utwór wspólnie z Bellionem, Amy Allen (Sam Smith, Zara Larrson) i Raulem Cubiną (Playboi Carti, Christina Aguilera).

„Gone” zostało wyprodukowane przez Briana Lee (BLACKPINK, Post Malne, Camika Cabello). W tym utworze ROSÉ również pokusiła się o osobiste wspomnienia, śpiewając: „Jestem teraz całkiem sama, ryczę / Złamałeś moje serce wyłącznie dla zabawy / Zabrałeś moją miłość i zostawiłeś olbrzymią pustkę”.

„R”, poza podstawowymi wersjami „On the Ground” i „Gone”, na wydaniach D i LP zawiera także instrumentalne wersje singli. ROSÉ to już drugia wokalistka BLACKPINK, która postanowiła wydać solowy materiał. W listopadzie 2018 Jennie zaprezentowała utwór o adekwatnym tytule „SOLO”.

W październiku 2020 ukazał się debiutancki album BLACKPINK, „THE ALBUM”. Krążek zadebiutował na 2. miejscu Billboard 200 i był najwyżej notowanym debiutem kobiecej grupy od ponad 12 lat. Gościnnie na wydawnictwie pojawiły się Selena Gomez i Cardi B. Na platformie Netflix ukazał się film dokumentalny o zespole, „Light

Polecane

Share This