Rozbujaj „Świata ciekawość” – dziś mija termin zgłoszeń


2013.10.04

opublikował:

Rozbujaj „Świata ciekawość” – dziś mija termin zgłoszeń

Tylko do północy Skorup czeka na interpretacje taneczne jego najnowszego singla „Świata ciekawość”. Jestem ciekawy, jak inni czują beat DiNo – mówi artysta. To zabawa dla ludzi z dystansem do samych siebie, lubiących się wygłupiać i nawet takich, którzy w ogóle nie potrafią tańczyć. W końcu sam nie jestem żadnym tancerzem – zachęca do udziału w konkursie.

Przypominamy, że jury – na czele z samym Skorupem – pod uwagę będzie brało wyłącznie zgłoszenia zgodne z regulaminem. A w nim pojawia się informacja m.in. o tym, że osoby niepełnoletnie (ale które ukończyły 13 lat) mogą brać udział w zabawie tylko za zgodą rodziców, filmy mają trwać minimum 30 sekund (maksymalnie ok. 2 minut) i należy umieścić je na swoim kanale w serwisie YouTube.

{reklama-hh}

Audio, do którego nagrywacie mini-klip można pobrać z oficjalnej strony wydawcy Skorupa, a zarazem organizatora konkursu – www.maxflo.pl . 4 października to nieprzekraczalny termin zgłoszeń. Linki do filmów wysyłacie mailem na konkurs@maxflo.pl. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj .

„Świata ciekawość” to już drugi singiel zwiastujący „Piękną pogodę” Skorupa. Premiera albumu planowana jest na przełom października i listopada tego roku. W oczekiwaniu na nowy krążek przypominamy płytę „Etos kowboja”.

Tagi


Polecane

Share This