Rozszerzona wersja “Carpool Karaoke” z Paulem McCartneyem

Znamy datę premiery specjalnej wersji hitu ostatnich tygodni.


2018.08.09

opublikował:

Rozszerzona wersja “Carpool Karaoke” z Paulem McCartneyem

foto: kadr z wideo

Teściowa Kanyego Westa, Kris Jenner, była gościem w programie Jamesa Cordena. W rozmowie padło pytanie o to, dlaczego do tej pory nie było rapera w serii “Carpool Karaoke”.

Corden odpowiedział, że próbował zaprosić muzyka już trzy razy i na przygotowania do odcinków wydał aż 45 tys. dolarów. – Raz siedziałem w samochodzie pod jego domem, ale zadzwonili i powiedzieli, że Kanye nie ma ma nastroju do nagrywania. W ramach przeprosin raper wysłał prowadzącemu kwiaty oraz… parę butów.

Jednak nie ma co się martwić o “Carpool Karaoke”, ponieważ już wkrótce w CBS będziemy mogli obejrzeć specjalną rozszerzoną wersję hitowego “Carpool Karaoke: When Corden Met McCartney Live From Liverpool”.

W czerwcu James Corden zabrał muzyka w podróż po Liverpoolu. Odcinek stał się hitem internetu i obejrzało go ponad 130 milionów osób. Już 20 sierpnia pojawi się specjalna, godzinna wersja programu.

Paul McCartney zachwycił w “Carpool Karaoke”

Mimo 76 lat na karku i sześciu dekad działalności artystycznej Paul McCartney nie tylko nie składa broni, ale wręcz tryska energią, której pozazdrościłby mu niejeden dwudziestolatek. Artysta pojawił się programie Jamesa Cordena, udając się z gospodarzem na przejażdżkę ulicami Liverpoolu.

W ramach zwiedzania miasta McCartney pokazał Cordenowi m.in. okolicę, w której spędził dzieciństwo, a także salon fryzjerski przy Penny Lane. W repertuarze znalazły się takie klasyki jak choćby “A Hard Day’s Night”, “Back in the USSR”, “Ob-La-Di, Ob-La-Da” czy “Let it Be”, przy którym Corden rozpłakał się ze wzruszenia. Zobaczcie jeden z najlepszych odcinków w dziejach cyklu “Carpool Karaoke”.

Polecane