Rufus Wainwright prosi Polską publiczność


2010.05.14

opublikował:

Rufus Wainwright prosi Polską publiczność

Już 29 maja, w warszawskim Palladium, Rufus Wainwright wystąpi w ramach trasy promującej jego nowy, znakomity album: „All Days Are Nights: Songs For Lulu”. Koncert podzielony będzie na dwie części. W pierwszej z nich Rufus przedstawi nową płytę w całości, w drugiej przejdzie do swoich najbardziej znanych kompozycji. Co istotne, osobiście prosi o nie klaskanie po zakończeniu pierwszej części. Oto jak argumentował to w niedawnej rozmowie z Machiną:

Słyszałem o tragedii, która was spotkała. Mam nadzieję, że moja muzyka pomoże wam w tych ciężkich chwilach, którymi też byłem poruszony. Występ będzie podzielony na dwie części. Pierwsza to nowy album, zaśpiewany i wykonany jako cykl utworów, bez oklasków, bez reakcji publiczności – taką mam wielką prośbę do widzów. To ma być nasza wspólna podróż w tej tragicznej atmosferze, jaką słychać na „Songs for Lulu”(…) Druga część jest zdecydowanie radośniejsza. Więcej ruchu, światła i wszystkie moje najbardziej znane piosenki. (Wtedy) oczekuję burzy oklasków!

Ostatnie bilety na koncert, w cenach 139, 179 i 240 zł można nabywać za pośrednictwem Ticketonline.pl, Ebilet.pl, Shortcut.pl, Eventim.pl oraz ich bezpośrednich punktów sprzedaży w tym w Warszawie dodatkowo:

– bileteria w klubie Powiększenie (ul. Nowy Świat 27)

– Sklep Muzyczny Duo 111 (ul Marszałkowska 111 a)

 

RUFUS WAINWRIGHT

Data: 29 maj 2010

Miejsce: Palladium

Adres: ul. Złota 9, Warszawa

Więcej informacji na: http://facebook.com/newmusicart

 

CENY BILETÓW:

139 zł i 179 zł miejsca stojące

240 zł miejsca siedzące VIP

 

Polecane

Share This