Rusza konkurs Red Bull Tourbus Rytmy Młodych


2012.03.20

opublikował:

Rusza konkurs Red Bull Tourbus Rytmy Młodych

Jarociński konkurs młodych zespołów to bez wątpienia najważniejszy przegląd młodych kapel w Polsce! Konkurs który wykreował niezliczoną ilość ważnych dla polskiej muzyki formacji! Teraz także Twój zespół może dołączyć do tego grona!

Już w sobotę 24 marca na stronie www.redbulltourbus.pl pojawi się formularz rejestracyjny do konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych. Wyślij zgłoszenie i stań się gwiazdą tegorocznego Jarocina!


Tegoroczny Konkurs składa się z kilku etapów:

· I etap: nadsyłanie zgłoszeń przez zespoły: zespół zamierzający wziąć udział w konkursie zobowiązany jest do nadesłania do dnia 24 kwietnia zgłoszenia za pośrednictwem formularza aplikacyjnego na stronie www.redbulltourbus.pl. Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie, skład zespołu, telefon kontaktowy oraz jeden autorski utwór w formacie mp3 (opisany tytułem oraz nazwiskami autorów muzyki i tekstu).

· II etap: do dnia 30 kwietnia jury złożone z pracowników Agencji Go Ahead oraz ekipy Red Bull Tourbus wyłoni 4 zespoły, które wystąpią na przełomie maja i czerwca podczas przystanków Red Bull Tourbus Tajne Koncerty oraz w finale konkursu w Jarocinie na scenie Małej Scenie Red Bull Tourbus. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.jarocinfestiwal.pl oraz redbulltourbus.pl do dnia 7 maja.

· III etap:między 7 maja, a 31 maja w serwisie CGM.pl zostanie przeprowadzone głosowanie internautów, którzy wybiorą 10 finalistów spośród kolejnych 20 zespołów wybranych przez  jury złożone z pracowników Agencji Go Ahead oraz ekipy Red Bull Tourbus. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.redbulltourbus.pl,  www.jarocinfestiwal.pl oraz cgm.pl do 1 czerwca

· IV etap: 10 zespołów wybranych przez internautów wystąpi 19 lipca w Jarocińskim Ośrodku Kultury. Jury wybierze 2 wyróżnione zespoły, które uzyskają prawo występu na Małej Scenie Red Bull Tourbus w Jarocinie.

· V etap: występ 6 zespołów na Małej Scenie Red Bull Tourbus w Jarocinie – 20 oraz 21 lipca. Spośród tych kapel wyłonieni zostaną laureaci nagrody publiczności oraz nagrody jury. Laureaci wystąpią 22 lipca na Dużej Scenie Festiwalu. Laureat nagrody publiczności zostanie uhonorowany prestiżowym „Złotym Kamelonem”!

Pełny regulamin Konkursu Red Bull Tourbus Rytmy Młodych dostępny jest na:

www.redbulltourbus.pl oraz www.jarocinfestiwal.pl

Polecane

Share This