Rusza preorder Warszafskiego Deszczu


2011.05.26

opublikował:

Rusza preorder Warszafskiego Deszczu

Najnowsza, czwarta płyta legendarnej formacji Warszafski Deszcz pojawi się w sprzedaży już 16 czerwca 2011 roku. Zachęcamy do zakupu specjalnej limitowanej edycji zawierającej 2 CD. Do kupienia tylko w przedsprzedaży na stronie http://www.wielkiejol.com.  

W czerwcu na półki sklepowe trafi najnowsza płyta Warszafskiego Deszczu, w tradycyjnej dystrybucji będzie to produkcja jedno-płytowa, jednak już teraz można zakupić w przedsprzedaży dwupłytową wersję limitowaną tego wydawnictwa.  Pierwszą płytę stanowić będzie najnowszy album WFD zatytułowany „PraWFDepowiedziafszy”, a drugi bonusowy krążek to długooczekiwane „Przebiegi Piłokształtne” na których młodyGrzech zmierzył się z największymi hitami Warszafskiego Deszczu. Podane w nowej i bardzo interesującej formie klasyki zaskoczą nie tylko fanów Hip-Hopu.  

Wersja limitowana najnowszej płyty Warszafskiego Deszczu to połączenie klasycznego brzmienia tego warszawskiego duetu oraz świeżego powiewu elektroniki w wydaniu młodegoGrzecha. Do kupienia tylko w przedsprzedaży za pośrednictwem strony http://www.wielkiejol.com.  

Tede i Numer Raz, czyli Warszafski Deszcz, nagrali specjalne wideo wyjaśniające zasady preorderu:


W sieci sprawdzić można również promomix „Przebiegów Piłokształtnych”:

Zasady preorderu:

1. Zamawiając płytę musicie być gotowi na wydanie 45 zł (40 zł album 5 zł przesyłka kurierem UPS).

2. Każdy może zamówić tyle płyt ile chce, należy jednak zapamiętać, że jedna sztuka to jeden przelew, czyli jeśli zamawiasz 10 płyt musisz wykonać 10 przelewów po 45 złotych.

3. Jest możliwe zamówienie płyty z opcją odbioru osobistego w czasie spotkania zespołu Warszafski Deszczz fanami w dniu premiery albumu. Osoby, które wybiorą takie rozwiązanie proszone są o wpłatę 40 zł.Preorder z odbiorem osobistym ma jeszcze jedną ważną zaletę: otrzymacie płyty z autografami artystów. Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie podamy niebawem!

4. Jedyną możliwą formą zapłaty jest przedpłata, płyty wysłane zostaną po zaksięgowaniu wpłaty.

5. Przedsprzedaż obsługuje firma SUPERIOR. Wpłat należy dokonywać na konto: 77 2490 0005 0000 4600 7443 2475.

6. W opisie przelewu należy podać adres na jaki paczka ma zostać wysłana oraz swoje imię i nazwisko.

7. Nie uruchamiamy infolinii ani pomocy mailowej. Wszystkie przelewy na kwotę bez podanego nazwiska i adresu będą automatycznie zwracane na konto, z którego zostały wpłacone. Podczas odbioru osobistego trzeba mieć ze sobą dowód przelewu i dokument z takimi samymi danymi jak wpisane podczas przelewu

8. Do każdej płyty dołączony zostanie paragon potwierdzający sprzedaż.

9. Wszystkie płyty (za wyjątkiem zamówień z opcją odbioru osobistego) zamówione w preorderze zostaną wysłane 15 czerwca kurierem UPS i powinny dotrzeć do Was w dniu sklepowej premiery albumu (16 czerwca).

10. Przedsprzedaż trwa od 25 maja do 23 czerwca lub wyczerpania zapasu. Wszystkie przelewy, które dotrą na nasze konto po tym dniu będą automatycznie zwracane. 

Sprawdź oficjalny profil WFD: http://www.facebook.com/WarszafskiDeszcz

Polecane

Share This