Rusza sprzedaż biletów na Sonisphere Festival!


2009.12.10

opublikował:

Rusza sprzedaż biletów na Sonisphere Festival!

Live Nation z przyjemnością informuje, że właśnie ruszyła sprzedaż biletów na niezwykłe wydarzenie muzyczne: Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon, Behemoth na jednej scenie!

Sonisphere Festival w Polsce – już 16 czerwca 2010 na warszawskim Lotnisku Bemowo!

Polska dołączyła do grona wybranych krajów, do których zawita Sonisphere Festival. Festival zachwycił fanów w wakacje bieżącego roku m.in. w Holandii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Zespoły, które w ramach Festivalu zagrają w Polsce, należą do ścisłej czołówki thrash metalu. Ich koncerty cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie. 

Nie pozostaje nam więc nic innego niż czekać na to prawdziwe muzyczne widowisko.

Bilety na Sonisphere Festival w cenach 198 zł, 400 zł dostępne są już na stronie LiveNation.pl.

W bileteriach sieci Empik nabyć je będzie można od 19 grudnia 2009 roku. W pozostałych punktach sprzedaży – od 1 stycznia 2010 roku.

W ofercie dostępny jest również bilet VIP w cenie 880 zł, który zakupić można wyłącznie w firmie Live Nation. Szczegóły na LiveNation.pl.

Szczegółowe informacje na temat Festivalu: www.LiveNation.pl oraz www.sonispherefestivals.com

O Festivalu:

Festival otrzymał nagrodę “Best New Festival” w 2009 roku na UK Festival Awards.

Sonisphere Festival rośnie w siłę i z dumą oferuje publiczności fenomenalne gwiazdy na 2010 rok.  W 2009 roku Festival obejrzało 300.000 fanów podczas 6 edycji imprezy, które miały miejsce w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii oraz Wielkiej Brytanii. Szczycząc się rewelacyjnym programem, na który składały się występy takich gwiazd jak Slipknot, Lamb Of God, Anthrax, Linkin Park, The Prodigy, The Hives i niedoścignionej Metallici, Festival okazał się wielkim sukcesem.  

W przyszłym roku, Sonisphere rozszerza się na 11 imprez, w których gościć będzie czołówka rockowych zespołów jak Metallica, Iron Maiden czy Rammstein. Z tym niezwykle imponującym programem, kształtującym się na wszystkie 11 imprez, to przełomowe muzyczne widowisko zapewne będzie jeszcze większym sukcesem w 2010 roku, ugruntowując jego pozycję jako czołowego festiwalu muzyki rockowej na świecie.

O Bemowie:

Bemowo za sprawą kolejnego wielkiego koncertu wyrasta na najważniejsze miejsce muzycznej mapy Polski w roku 2010. Doskonała lokalizacja Lotniska Bemowo, możliwości dotarcia na miejsce komunikacją miejską czy wreszcie ogromna powierzchnia do dyspozycji widzów, pozwalają właśnie w tej części miasta organizować imprezy na najwyższym, światowym poziomie. Za sprawą Bemowa, Warszawa ma szansę zając należne jej miejsce wśród metropolii naszej części Europy.

Polecane

Share This