Rząd zaostrza przepisy, ale Fame MMA 6 i tak się odbędzie


2020.03.26

opublikował:

Rząd zaostrza przepisy, ale Fame MMA 6 i tak się odbędzie

Po wprowadzeniu zakazu organizacji imprez masowych organizatorzy Fame MMA zdecydowali, że ich najbliższa gala odbędzie się bez publiczności, za to w formule PPV. Od tego czasu zasady zdążyły się jednak zmienić i na mocy najnowszych wytycznych zakazano zgromadzeń liczniejszych niż dwie osoby. Organizatorzy mimo to uspokajają, zapewniając, że dostosują się do nowych zasad, ale mimo to nie odwołają gali.

Nowe rozporządzanie, owszem, nakłada pewne ograniczenia, ale nadal jesteśmy w stanie przeprowadzić galę. I nie próbujemy ominąć żadnych ograniczeń ani zaleceń, które zostały nałożone przez odpowiednie służby. My się do nich dostosowujemy. Jest zaplanowana produkcja telewizyjna. Odbywa się w studiu telewizyjnym, nie ma publiczności, zaproszonych gości i mediów. Są zawodnicy, trenerzy, sędziowie, cutmani i ekipa realizacyjna. To jest niezbędny personel do przeprowadzenia gali. Wszystkie osoby, które mogą wykonywać swoje zadania poza studiem telewizyjnym, będą w osobnych pomieszczeniach, a nawet w osobnych budynkach. Minimalizujemy fizyczne interakcje między ludźmi – mówi redakcji WP SportoweFakty Krzysztof Rozpara, jeden z szefów Fame MMA.

SPRAWDŹ TAKŻE: #KushUpChallenge – raperzy biorą udział w nowym wyzwaniu dla palaczy

Przypomnijmy, że Fame MMA 6 rozpocznie się w sobotę o 20:00. Na gali nie zabraknie osób związanych z muzyką – przeciwniczką Marty Linkiewicz będzie Zusje (do niedawna Luxuria), Cypis zmierzy się z Qbikiem, swój konflikt w klatce rozwiążą L Pro i Kubańczyk.

Polecane

Share This