Są single promujące „Kolory Nadziei”


2012.07.21

opublikował:

Są single promujące „Kolory Nadziei”

Już teraz można posłuchać dwóch singli promujących wydawnictwo i spektakle pod nazwą „Kolory Nadziei”. Obydwa nagrania dostępne są poniżej:

„Wielki Dzień” z płyty „Wielki Dzień” Ryszarda Wolbacha

„Tajemna Moc” z płyty „Tajemna Moc” zespołu Sopor

Oprawę muzyczną  zarówno do wydawnictwa , jak i widowiska p.t. „Kolory Nadziei” stanowią dwa różniące się stylistycznie albumy płytowe. Pomimo ewidentnych różnic wynikających z kompozycji , sposobu aranżacji i instrumentacji zawartych na nich utworów, łączy je jednak wspólna idea. Zarówno płyta „WIELKI DZIEŃ” Ryszarda Wolbacha (autor tekstów, kompozytor, wokalista , gitarzysta, współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem) , jak i „SOPOR” (pod tym pseudonimem kryje się także młody, bardzo zdolny i oryginalny kompozytor, autor tekstów i współproducent – Kamil Szafraniec) , są opowieścią o człowieku, jego obawach, lękach ale również ,  jego ogromnych możliwościach w skutecznej walce ze swoimi słabościami. Tak, te projekty łączą w sobie niezłomną wiarę w człowieka, w jego nieograniczone w zasadzie możliwości doskonalenia siebie.

Współproducentem i realizatorem nagrań płyty „Wielki Dzień” jest Ryszard Szmit, natomiast za współprodukcję muzyczną płyty „Tajemna Moc” odpowiada Michał Jelonek, wybitny skrzypek znany z działalności solowej a także z występów w zespołach Hunter, Orkiestra Dni Naszych, a wcześniej Ankh.

Polecane

Share This