Saful po wyborach: „Nie dzielcie Polski na pół”


2019.05.27

opublikował:

Saful po wyborach: „Nie dzielcie Polski na pół”

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Wczorajsze eurowybory były kolejnymi, które pokazały, jak rozkładają się sympatie polityczne mieszkańców poszczególnych województw. Zachód Polski postawił przede wszystkim na Koalicję Europejską, wschód (poza Warszawą) na Prawo i Sprawiedliwość.

Symboliczne grafiki dzielące Polskę na dwie części są już naszą powyborczą tradycją. Saful zaapelował do swoich fanów, by nie stosowali podziałów ze względu na sympatie polityczne i wbrew nim dążyli do porozumienia.

Nie dzielcie Polski na pół. Nie dzielcie się na tych i tamtych, lepszych i gorszych. Żal patrzeć jak w tej całej gównoburzy kwitnie hejt. Ja nie czekam, aż wygra jeden czy drugi. Ja czekam, aż Polak z Polakiem będzie umiał się dogadać bez względu na poglądy – skomentował na Instagramie raper.

Wpis Safula wywołał olbrzymie poruszenie wśród jego odbiorców. Niestety, ton części komentarzy zmusił artystę do interwencji.

Wyłączyłem komentowanie ze względu na zbyt zaangażowane wycieczki w obydwie strony, ten post nie temu ma służyć – napisał wkrótce po publikacji wpisu reprezentant Dixon37.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kamil Nożyński „Saful” (@teraz_saful)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Onet (@onet_pl)

Polecane

Share This