Sara James działa globalnie. Wokalistka dociera do coraz dalszych zakątków globu


2023.02.20

opublikował:

Sara James działa globalnie. Wokalistka dociera do coraz dalszych zakątków globu

fot. Dagmara Szewczuk / @dagsoon

W piątek w internecie pojawił się nowy singiel Sary James. „Bloodline” to autorski debiut Sary. Po raz pierwszy jest współodpowiedzialna za muzykę i słowa utworu. Przy tworzeniu najnowszego singla wokalistce towarzyszył brytyjski producent Jungleboi, który ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak ZAYN, R3hab czy Steve Aoki.

Pierwszy autorski singiel finalistki America’s Got Talent zaistniał w różnych zakątkach globu pojawiając się na playlistach New Music Friday platformy Spotify w 25 krajach, w tym wielu nieoczywistych jak RPA, Arabia Saudyjska, Korea Południowa, Wietnam czy Indonezja.

Na maksa nie mogę się już doczekać premiery „Bloodline” – szczególnie dlatego, że po raz pierwszy tworzyłam słowa i muzykę do swojego utworu, więc naprawdę czuję że wpuszczam moich fanów do świata swoich osobistych przeżyć. Czuję się częścią tej piosenki bardziej niż zwykle, bo opowiadam moją historię. Historię braku akceptacji przez innych i przez samą siebie, nieprzychylnych komentarzy, krzywdzących uwag, przejawów nietolerancji… To, co chce przekazać to fakt, że wszyscy w środku jesteśmy tacy sami. Powinniśmy kochać siebie i przestać nawzajem się oceniać – o tym jest ta piosenka! O tym, żeby nigdy się nie poddawać i wspierać nawzajem – komentowała przed premierą Sara.

Przekaz utworu odzwierciedla się w pięknym, minimalistycznym teledysku, który trafił do sieci wraz z premierą utworu w serwisach streamingowych.

Polecane

Share This