Sarius z nowym singlem i klipem


2021.06.17

opublikował:

Sarius z nowym singlem i klipem

fot. kadr z wideo

Przywykliśmy już do tego, że obsuwa uchodzi za piąty element hip-hopu lub – jak mówi Młody G – za piąte koło deskorolki. Niestety, „Antihype 2” Sariusa również zalicza poślizg ze względu na to, że jeden z podwykonawców nie dostarczył na czas jednego z elementów preorderowego wydania. Finalnie paczki ze specjalnym wydaniem albumu mają wyruszyć do fanów w najbliższy wtorek, dziś za to na pocieszenie dostajemy nowy singiel i klip – „Jutrzenka”.

Gdzieś tam wspominałem wcześniej, iż niniejszy numer powstał na faktach. Historia jakie spływają do mnie każdego dnia i choć jest ich tyle, to każda jest zupełnie inna tak jak emocje, które ja odczuwam czytając je. Bardzo często wpatruję się w zdjęcia autorów takich wiadomości, zamykam oczy i staram się przenieść gdzieś w waszą postać lub stanąć obok Was, posłuchać czy pooglądać was oczami wyobraźni, pobyć chwile i co dziwne zawsze w końcu nagle nadchodzi ten moment, że mam wrażenie, że was znam i rozumiem – komentuje raper.

Sprawdź także: Trzy nowe smaki suszu Pezeta od piątku. W sobotę miejski chill z raperem i marką MAGENTA CBD

Sarius zdecydował, że w związku z opóźnieniem edycji specjalnej przesuwa także premierę wydania sklepowego i datę publikacji albumu w serwisach streamingowych. Raper nie chce, by słuchacze, którzy kupili wydanie z bonusami, czuli się pokrzywdzeni. Premiera w streamingu i sklepach stacjonarnych 25 czerwca.

Polecane

Share This