SBM Label ogłasza piątą edycję swojego festiwalu – poznaliśmy pierwsze gwiazdy line-upu


2020.12.07

opublikował:

SBM Label ogłasza piątą edycję swojego festiwalu – poznaliśmy pierwsze gwiazdy line-upu

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

25 i 26 czerwca 2021 w Warszawie i będzie to pierwsza plenerowa edycja festiwalu, który tym razem potrwa dwa dni. Bilety już w sprzedaży.

W line-up’ie same asy, ale nie samą muzyką festiwal żyje

Zacznijmy od tego, co najważniejsze, czyli od muzyki. Wiemy już jacy artyści pojawią się na przyszłorocznym SBM FFestivalu, przynajmniej jeśli chodzi o reprezentantów SBM Label. Artyści wytwórni Solara i Białasa, z samymi założycielami na czele, wypełniają line-up czerwcowej imprezy. To oznacza, że fani rapu w jednym miejscu będą mieli okazję zobaczyć występy Maty, Bedoesa, White’a 2115, Beteo, Adiego Nowaka, KACPERCZYK, Moliego i wspomnianych Solara oraz Białasa, ale jak zawsze nie zabraknie także gości specjalnych.

Co poza koncertami? Organizatorzy SBM FFestivalu pokazali w poprzednich latach, że oprócz mocnego zaplecza muzycznego mają w zanadrzu pomysły na ciekawe inicjatywy towarzyszące imprezie. Podczas piątej edycji festiwalu ponownie pojawi się strefa SBM Space, w której uczestnicy będą mogli spędzić czas odpoczywając, przygotowując się do wieczornej zabawy oraz integrując się ze sobą. Znajdzie się w niej także festiwalowy sklep z muzyką i ubraniami. Wzorem czwartej edycji pojawi się także strefa warsztatów poświęconych branży muzycznej, ale to na pewno nie wszystko, czego mogą się spodziewać festiwalowicze.

Zamiast zimy – lato, a co zamiast Torwaru?

Uczestnicy SBM FFestivalu byli przyzwyczajeni, że impreza odbywała się cyklicznie w miesiącach zimowych, od grudnia do marca. Pierwotnie SBM FFestival vol. 5 został zapowiedziany na koniec lutego 2021 roku i tak jak czwarta, spektakularna edycja miał odbyć się na warszawskim Torwarze, ale w obecnej sytuacji epidemicznej jest jasne, że nie udałoby się go przeprowadzić.

W myśl zasady “nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, fani muzyki spod szyldu SBM Label będą mogli bawić się pod gołym niebem, bo piąta edycja wydarzenia została zaplanowana na czerwiec i po raz pierwszy odbędzie się ono w plenerze! Niewątpliwie jest to zmiana na lepsze, nie tylko ze względu na możliwe ograniczenia związane z koronawirusem, które mogłyby wpłynąć na przebieg festiwalu. Otwarta przestrzeń daje znacznie większe możliwości logistyczne i produkcyjne, a to oznacza, że ekipa odpowiedzialna za SBM FFestival planuje wskoczyć na jeszcze wyższy poziom, niż do tej pory. Co prawda nie wiemy jeszcze gdzie zagości pierwsza plenerowa edycja festiwalu, ale Warszawa obfituje w wiele ciekawych miejsc, w których odbywało się letnie imprezy muzyczne, dlatego możemy być spokojni, że organizatorzy podejmą właściwą decyzję.

Gdzie kupić bilet?

Bilety na SBM FFestival są dostępne na nowej stronie internetowej festiwalu (https://sbmffestival.pl). W sprzedaży pojawiła się pierwsza pula biletów zwykłych jednodniowych (79 złotych), dwudniowych (99 złotych) i premium (199 złotych), które można zamówić także jako spersonalizowane bilety kolekcjonerskie. Wówczas cena każdego z nich jest wyższa o 20 złotych.

Polecane


Share This