Schwesta Ewa nagra pierwszy polskojęzyczny kawałek? Wiemy, z kim chce współpracować raperka


2021.04.21

opublikował:

Schwesta Ewa nagra pierwszy polskojęzyczny kawałek? Wiemy, z kim chce współpracować raperka

instagram.com/schwestaewa/

Na przełomie stycznia i lutego Schwesta Eva opuściła zakład karny. Pierwotnie raperka miała spędzić za kratami dwa i pół roku. Sąd wymierzył jej taką karę za liczne oszustwa podatkowe oraz przymuszanie kobiet do prostytucji. Wyrok zapadł w 2017, ale czekała na odsiadkę do połowy ubiegłego roku. W okresie między decyzją sądu i pójściem do więzienia raperka zaszła w ciążę i urodziła Aaliyah. Po pół roku odsiadki sąd zezwolił na przeniesienie raperki do więzienia dla matek z dziećmi, a teraz mama i córka są w domu.

Zimą na jej instagramowym profilu pojawiło się nagranie, na którym raperka jedzie autem z córeczką i tłumaczy jej, że „wreszcie jadą do domu”. Chwilę później pokazała fragment przyjęcia powitalnego, jakie czekało na dziewczyny po powrocie do mieszkania. Był tort, złote serpentyny oraz balony, które układały się w napis „Free”.

Sprawdź także: Co Sentino sądzi o propozycji Step Records? Czy raper wykupi swój kontrakt od byłego wydawcy?

Choć raz nie zwracajcie na mnie uwagi. Aaliyah – moje serduszko – jest wolna! Jesteśmy wolne, wolne! – napisała Schwesta Ewa pod jednym z postów.

Po odzyskaniu wolności czas na powrót do muzyki. Temat nagrywania nowych numerów przewijał się podczas wczorajszego Q&A na profilu raperki. Wśród osób zadających Ewie pytania na Instagramie znalazł się Malik Montana. – Kiedy robimy nasz kawałek? – zapytał Malik, na co raperka odpowiedziała: – Niedługo don Malik. To będzie mój pierwszy kawałek po polsku.

Na ile poważnie należy traktować tę deklarację, nie wiemy. Chcielibyście usłyszeć wspólny utwór?

Polecane

Share This