Scorpions wrócą do Polski


2017.12.06

opublikował:

Scorpions wrócą do Polski

foto: mat. pras.

Po ciepło przyjętym koncercie Scorpions w Gdańsku/Sopocie, legendarny niemiecki zespół zapowiada kolejny występ w naszym kraju. 29 lipca 2018 Scorpions wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert będzie częścią „Crazy World Tour 2018”. – Piątkowe show w Ergo Arenie w Gdańsku było fenomenalne, a polscy fani – jednymi z najlepszych na świecie, dlatego tak chętnie tu gramy. Świetnie, że spotkamy się ponownie już w przyszłym roku – powiedział przed wylotem z Polski Rudolf Schenker.

Mimo, że zespół gra nieprzerwanie od 52 lat, wciąż jest na fali. Sława Rudolfa Schenkera, Klausa Meine i spółki w naszym kraju jest wielka. Nic więc dziwnego, że w tym roku Scorpionsi odsłonili swoją gwiazdę w Alei Gwiazd w Krakowie. Piątkowy koncert okazał się sukcesem frekwencyjnym, nic więc dziwnego, że agencja Prestige MJM chętnie zaprosiła grupę do Polski kolejny raz.

Przypominamy, że szeregi Scorpions zasilił niedawno Mikkey Dee, czyli były perkusista nieodżałowanego Motörhead. Od blisko półtorej dekady basistą niemieckiej grupy jest były członek TSA, Oddziału Zamkniętego i Virgin Snatch Paweł Mąciwoda-Jastrzębski.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 7 grudnia, o godzinie 10:00.

Polecane

Share This