Scorpions wystąpią w MTV Unplugged


2013.07.27

opublikował:

Scorpions wystąpią w MTV Unplugged

Niemiecka legenda rocka – Scorpions – zagra akustycznie w cyklu koncertów w Atenach w ramach projektu MTV Unplugged. 11, 12 i 14 września zespół zagra w odnowionym starożytnym Teatrze Lycabettus, z którego rozpościera się malowniczy widok na antyczną stolicę Grecji.

Scorpions wykonają swoje największe przeboje oraz kilka nowych utworów. Towarzyszyć im będą specjalnie zaproszeni na tę okazję goście, których nazwiska owiane są na razie tajemnicą.Zagranie akustycznego koncertu w ramach MTV Unplugged od zawsze było jednym z naszych największych marzeń. Z radością przyjęliśmy zaproszenie otrzymane podczas naszej pożegnalnej trasy koncertowej. Wspólnie z MTV nie możemy doczekać się tego wyjątkowego wydarzenia w Atenach
– mówią członkowie zespołu.

„MTV Unplugged – Scorpions Live In Athens” ukaże się na płycie CD, DVD oraz Blu-Ray pod koniec 2013 r. Koncert będzie także emitowany w MTV. Ostatnia płyta Scorpions to krążek „Comeblack” z 2011 roku, z ich największymi przebojami i specjalnie zaaranżowanymi coverami.

MTV Unplugged to seria rejestrowanych koncertów pod patronatem MTV. Występy w ramach cyklu dają artystom wyjątkową możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w akustycznej odsłonie. W ramach serii zagrały największe gwiazdy światowej sceny muzycznej, m.in. Eric Clapton, Nirvana, Bruce Springsteen, Pearl Jam, Kiss, Paul McCartney, Alanis Morissette czy Lenny Kravitz.

Polecane

Share This