Sebastian Fabijański spotkał się z fanami


2020.07.01

opublikował:

Sebastian Fabijański spotkał się z fanami

fot. kadr z wideo

19 czerwca 2020 roku odbyła się premiera albumu Sebastiana Fabijańskiego „Primityw”. Z tej okazji, znany ze szczerości i absolutnej bezkompromisowości raper spotkał się dwa dni później ze swoimi słuchaczami w Asfalt Coffee & Vinyl na Tamce 37. Podpisując swój debiutancki album, Fabijański zdradził m.in. jak wspomina spotkanie oko w oko, na jednej scenie, ze swoim idolem O.S.T.R., w ramach ubiegłorocznej edycji Męskiego Grania. Kompozycja po kompozycji opowiedział także o kulisach pracy nad albumem oraz interpretacjach jego autorskich tekstów. Fabijański zdradził również szczegóły współpracy z DJ Haem’em i Tytusem – producentami wykonawczymi albumu.

Dodajmy, że artysta do współpracy nad swoim debiutanckim krążkiem zaprosił zróżnicowane grono producentów muzycznych: Auer, LOAA, Pereł, Urb, Luxon i Żusto. Płyta, na którą składa się 13 kompozycji, promowana była kilkoma singlami, w tym utworami “Nieaktualne”, „Nightcrawler” i „Dirty Dancing”. Dodatkowo, w utworze „Więzień_”, u boku Fabijańskiego gościnnie wystąpiła aktorka Sonia Bohosiewicz.

Przed premierą albumu Sebastian Fabijański zawitał do naszej redakcji, by spotkać się z Marcinem Flintem. Z trwającej półtorej godziny rozmowy dowiecie się m.in., dlaczego na płycie nie będzie ani jednego numeru nagranego z Ostrym i dlaczego Tytus z Asfaltu stwierdził, że Sebastian „odkrył nowy gatunek rapu – gotycki rap”.

Polecane

Share This