Sensacyjny transfer Śliwy


2020.06.21

opublikował:

Sensacyjny transfer Śliwy

Śliwa / fot. Śliwa Facebook

Po rozstaniu z RPS Enterteyment Śliwa wydawał swoją muzykę samodzielnie. Wydawało nam się, że raper będzie rozwijał własną działkę wydawniczą, jednak okazuje się, że wybrał inną drogą i zdecydował się ponownie związać kontraktem z wytwórnią płytową. Poznaniak właśnie zasilił grono reprezentantów Step Records.

Wasze domysły okazały się zdecydowanie zasadne 🙂 Mamy przyjemność ogłosić dołączenie Śliwy do naszej wytwórni! Twórczość reprezentanta Poznania od dawna hulała na naszych firmowych głośnikach, dlatego tym bardziej cieszy nas ten kontrakt!

Jesteśmy przekonani, że dostarczymy Wam potężną ilość świetnego materiału. Pierwszy album Śliwy pod szyldem Step Records ukaże się jeszcze w tym roku, a już jutro będziecie mogli usłyszeć gościnną zwrotkę Patryka w utworze „W starym audi” Dawida Obserwatora – komentuje wytwórnia.

Raper pojawił się już na kanale YouTube Step Records, m.in. ze swoją szesnastką w ramach akcji #hot16challenge2. Jeszcze w tym roku raper ma wydać album w barwach opolskiego labelu.

Polecane


Share This