Sentino zastanawia się czy wygrałby beef z Quebonafide


2021.02.17

opublikował:

Sentino zastanawia się czy wygrałby beef z Quebonafide

foto: facebook.com

Sentino chce wrócić na polski rynek muzyczny i pod koniec ubiegłego roku zaserwował nam nagrany po polsku singiel „Era”. W numerze raper nawija: „Robię wszystko to, co widzisz / Jestem sobą, żaden image / Ty masz pięści, ja kopyta”. Piosenka ma trafić na nadchodzący krążek Sentino „Smile”. Teraz Sentino znów zaskoczył swoich fanów, tym razem za sprawą ankiety jaką przeprowadził na swoim Instagramie. Raper zapytał swoich followersów, kto by wygrał lirycznie w beefie pomiędzy nim, a Quebonafide. Co ciekawe, w poście oznaczył również Quebo. Jak odpowiedzieli fani Sentino?

SPRAWDŹ TAKŻE: Sentino: „Dam sobie wszędzie radę, bo przeżyłem Warszawę”

Raper udostępnił wyniki ankiety i okazało się, że większość słuchaczy postawiła na Sentino. Dostał on 63 procent głosów, podczas kiedy 37 procent słuchaczy oddało swój głos na Quebonafide. Czyżby Sentino planował zaatakować Qubo i szuka zaczepki? Wydaje się to mało prawdopodobne. Raper z Ciechanowa kilka razy wspominał Sentino w swoich numerach m.in. w kawałku „Brudna Prawda Solara i Białasa czy utworze „Gazprom”.

Sprawdźcie nagrany po polsku singiel Sentino pt. „Era”

W zeszłym roku ukazał się kolejny album Quebonafide i trzeba przyznać, że narobił sporo zamieszania na rynku muzycznym. Premiera „Romantic Psycho” była bardzo spektakularną i innowacyjną kampanią promocyjną. Nietypoweakcje, tajemnicze przesyłki do fanów, zmiana wizerunku – raper zaskakiwał na każdym kroku. Wszytko to dało znakomite efekty – album rozszedł się jak ciepłe bułeczki i praktycznie zdominował rynek muzyczny pod każdym względem. Teraz Quebo oraz jego manager otrzymali wyjątkowe wyróżnienie. Akademia Menadżerów Muzycznych ogłosiła właśnie, że zwycięzcami nagrody AMM 2020, czyli zdobywcami tytułu Artysta roki i Menadżer roku, zostali Quebonafide oraz jego manager Piotr „Dj Ike” Zawałkiewicz.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This