Sia o znanym aktorze: „Jest jak chory szczeniak”


2021.02.15

opublikował:

Sia o znanym aktorze: „Jest jak chory szczeniak”

fot. mat. pras.

Kilka tygodni temu FKA Twigs opowiedziała o okropnościach, jakich doznała będąc w związku z Shią LaBeouf. Wokalistka przyznała, że aktor sprawił, że „czuła się jak najgorszy człowiek na planecie”. Znany aktor nie tolerował, kiedy jego ukochana rozmawiała z innymi mężczyznami – nie mogła nawet w spokoju zamówić jedzenia w restauracji. Twigs ujawniła także, że LaBeouf każdego dnia zliczał całusy od swojej byłej ukochanej i jeśli było ich mniej niż poprzedniego dnia to potrafił robić przez to ciągnące się godzinami karczemne awantury. Aktor potrafił także budzić piosenkarkę w środku nocy i zarzucać ją oskarżeniami o to, że chce go opuścić. Raz nawet zaczął ją dusić na stacji benzynowej pełnej ludzi! Podobnych sytuacji było więcej, aż doszło do tego, że wokalistka uważała się za najgorszą osobę na świecie. Doszło także do bardzo groźnego incydentu. Oboje jechali autem przez pustynię, kiedy aktor nagle zagroził, że rozbije samochód jeśli piosenkarka nie powie mu, że go kocha. To przelało czarę goryczy i gwiazda zgłosiła się po pomoc dzwoniąc na specjalną linię telefoniczną dla kobiet doznających przemocy w związku. połowie grudnia ubiegłego roku piosenkarka oskarżyła aktorka o znęcanie się nad nią w trakcie trwania ich związku. Wniosek trafił już do sądu, a w nim możemy znaleźć oskarżenia o napaść, znęcanie się psychiczne czy wykorzystanie seksualne. LaBeouf stwierdził, że wszystkie zarzuty są wyssane z palca i nigdy nie miały miejsca.

SPRAWDŹ TAKŻE: Kolejna wokalistka oskarża Shię LaBeoufa

To nie był koniec kłopotów znanego aktora. Sia, ujawniła niedawno, że Shia LaBeouf miał zagrać w jej filmie „Music”. Został jednak zastąpiony przez Kate Hudson. Wokalistka kilka lat temu spotykała się z aktorem, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Po tym jak Twigs ujawniła mroczne sekrety z ich wspólnego życia, Sia postanowiła opowiedzieć o swoich doznaniach. Na Twitterze przyznała, że aktor zranił ją emocjonalnie i nazwała go „patologicznym kłamcą”. Czuje się oszukana, ponieważ LaBeouf zataił, że jest w związku z inną kobietą. W ostatnim wywiadzie dla „The Sunday Times” Sia poruszyła temat swojej relacji z Shią.

Okazuje się, że wykorzystywał te same teksty na mnie i Twigs. Dowiedziałam się przez przypadek, kiedy zaczęłyśmy o tym rozmawiać. Myślałyśmy, że jest wolny, a on wciąż był wtedy żonatym facetem – powiedziała Sia – Mam wrażenie, że zawsze jakiś fragment mnie będzie go kochać, bo jest jak ten chory szczeniak, który potrzebuje pomocy – dodaje.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This