Sista Flo – EP-ka już dostępna (wideo)


2013.07.19

opublikował:

Sista Flo – EP-ka już dostępna (wideo)

Sista jest artystką, która choć w undergroundzie działa nie od dziś, szerszej publiczności dała się poznać dopiero dzięki wydanej z Mi-Lą w czerwcu 2012 roku EP-ce „Kolaż”. W ciągu ostatnich miesięcy zamieściła w sieci dwa luźne numery, pojawiła się także gościnnie na albumie MXN/SkillZ oraz na solówce Mi-Li. Teraz serwuje swój pełnoprawny minialbum. Materiał w całości dostępny będzie w Internecie i co najważniejsze – ściągnąć go będzie można zupełnie za darmo.

{reklama-hh}

Czym jest „Potok”? Splotem ciepłych wersów wymieszanych z osobistymi refleksjami na temat otaczającej nas rzeczywistości, ubranych w formę oryginalnego storytellingu, podanych na charakterystycznych bitach Świętego, Tediego Teda i Big Elmo, po których Sista po prostu płynie. To materiał, w którym wakacyjny chillout miesza się z numerami – metaforami czy tzw. życióweczką.

EP-ka pomyślana jest jako swego rodzaju wizytówka artystki, prezentująca jej wizję rapu i jej własny styl. Dlatego też nie znajdziemy na „Potoku” zbyt wielu gości, co nie znaczy, że w ogóle ich nie ma. Swoje pięć groszy dorzuciła Magda Grochowska, rapujący producent Tedi Ted, a skreczami epkę ubarwił DJ Flip. Miksem i masteringiem zajął się Puzzel.

„Potok” od końca czerwca promowany jest w sieci singlem „Zapraszam”, do którego powstał klip. Kolejne numery udostępniane będą dzień po dniu, począwszy od 17 lipca, a całą zabawę rozpocznie kawałek „Jak dorosnę”, który na facebookowym profilu raperki zdobył największą liczbę głosów.

Polecane

Share This