Skepta dziś i jutro w Polsce. Znamy supporty


2019.10.23

opublikował:

Skepta dziś i jutro w Polsce. Znamy supporty

foto: mat. pras.

Brytyjski raper, czołowy reprezentant grime’u czy autor kultowego kawałka „Shutdown”, wraca do Polski. Skepta już 23 i 24 października odwiedzi kolejno Warszawę oraz Kraków, aby zaprezentować materiał z najnowszego albumu „Ignorance Is Bliss”.

Od czasów debiutu jako MC i producent w 2004 roku, Skepta stał się jednym z najważniejszych brytyjskich artystów na współczesnej scenie muzycznej. Zdobywca nagrody Mercury i nominowany do BRIT Awards, przez lata budował swoją zróżnicowaną publiczność i zdobywał szerokie grono odbiorców, poprzez swoje energetyczne występy na żywo oraz definiujące aktualną scenę hity. Niezaprzeczalny wpływ Skepta na dzisiejszą popkulturę jest wyczuwalny nie tylko dzięki jego muzyce, ale także dzięki progresywnemu podejściu do mody.

W maju 2019 roku Skepta wydał swój piąty, studyjny album pt. „Ignorance Is Bliss”, który został świetnie przyjęty przez krytyków i słuchaczy. Do Polski artysta przyjedzie w ramach trasy promującej właśnie ten materiał.

Warm up przed Skeptą zrobi krakowski kolektyw Czeluść, zaś na support’cie wystąpi brytyjski raper AJ Tracey.

Daty i miejsca koncertów:

23.10.2019 – Progresja, Warszawa
24.10.2019 – Klub Studio, Kraków

Bilety dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, ebilet.pl, GoOut.pl, Going. i Ticketmaster Polska oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Tagi


Polecane

Share This