>

Skorup i Jahdeck w nowym singlu Kota & Adama L (wideo)

Nowe wideo rekrutów MaxFloLabu.


2014.11.09

opublikował:

Skorup i Jahdeck w nowym singlu Kota & Adama L (wideo)

Na MaxFloRecTV trafił klip do „Kolejki”, nowego singla tzw. rekrutów hip-hopu, Kota i Adama L. Gościnnie usłyszeć i zobaczyć możemy w nim reprezentanta MaxFloRec, Skorupa oraz kojarzonego głównie ze składem Chonabibe, Jahdecka.

Bit do „Kolejki” powstał ze trzy lata temu w Bieszczadach. Od samego początku „słyszałem” w nim Skorupa. Nawet nazwałem roboczo bit „Eskaorupe 80” – wspomina Adam L. Jako że w tym czasie na okrągło słuchaliśmy „Ryby” Jahdecka i Skorupa na bicie Zeteny, Kot wpadł na pomysł, by do wspólnego numeru zaprosić jeszcze Jahdecka.

Sam Skorup swój udział w projekcie komentuje następująco: Kot i Adam L to bardzo ciekawe postaci reprezentujące barwną, lubelską
scenę muzyczną, którą śledzę od dawna. Cieszę się, że udało się nam
stworzyć wspólnie kolejny utwór (z Adamem L Skorup współpracował przy
aranżacji utworu „Taki” z „Pięknej pogody” – przyp. red.) i teledysk. W
dodatku wziął w tym udział Jahdeck, weteran i legenda lubelskiej sceny
.

„Kolejka” to już drugi po „To jest Polska” singiel promujący album „W kolejce po tytuł” duetu Kot (MC) & Adam L (producent). Artyści działają pod szyldem MaxFloLab, inicjatywy promującej mniej znanych, a wyróżniających się twórczością artystów. Ich materiał w całości odsłuchać można na kanale MaxFloRecTV .

Zdjęcia do klipu wykonali Michał Gościk i Jan Sebastian Lach. Montażem zajęła się Sonia Pałęga.

A co dalej z Kotem i Adamem L? W tej chwili jesteśmy w trakcie pracy nad kolejną płytą. Mamy gotowych już chyba 6 numerów. Choć działamy wolno (musimy łączyć pracę
ze studiami), to myślę, że warto czekać. Na pewno nie stoimy w miejscu, wchodzimy
na „kolejny level” – zapowiada producent.

Polecane