Slash już w piątek. Rozpiska godzinowa i „akcje specjalne” przygotowane przez fanów


2015.11.20

opublikował:

Slash już w piątek. Rozpiska godzinowa i „akcje specjalne” przygotowane przez fanów

Już w najbliższy piątek, 20 listopada w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi Slash. Plan dnia wygląda następująco:

– o godz. 20.00 na scenę wyjdzie RavenEye

– gwiazda wieczoru swój występ rozpocznie o godz. 21.10

Ze względu na ostatnie tragiczne wydarzenia w Paryżu, koncert ten będzie dodatkowo zabezpieczony i do Atlas Areny będzie można wchodzić wcześniej, tzn. od godz. 18.00.

Będzie to już trzeci występ Slasha w naszym kraju i tradycją stało się już, że przy każdym koncercie polscy fani biorą udział w specjalnej akcji powitalnej. Podczas łódzkiego koncertu akcja taka odbędzie się dwukrotnie.

Slasha witać będziemy wspólnie z Antyradiem podczas specjalnej akcji niespodzianki zorganizowanej na tę okazję. W dniu koncertu przy wejściach na płytę hostessy Antyradia będą rozdawały specjalne, stylowe czarne slashowe cylindry i wszyscy fani zgromadzeni na płycie poproszeni zostaną o założenie tych cylindrów na początku koncertu. Wielkie powitanie nastąpi podczas drugiego utworu, „Nightrain”, to właśnie przy pierwszych dźwiękach tego numeru, wszyscy podrzucą cylindry w górę i przywitają wspólnie z Antyradiem Slasha.

Natomiast ideę drugiej akcji tak tłumaczą sami fani:

„Setki ludzi, fanów muzyki – takich samych jak my, poszło zobaczyć na żywo swoich idoli w paryskim teatrze Bataclan. Nie mieli szansy wrócić do domu.

Równo tydzień po tych tragicznych wydarzeniach zawita do Polski Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators. Muzycy kilka dni temu podczas koncertu zadedykowali „Starlight” ofiarom zamachów. My też możemy okazać trochę solidarności i to bez większego wysiłku. Wystarczy wyciągnąć z kieszeni telefon i włączyć latarkę podczas jednego z utworów. Muzyka powinna łączyć ludzi, a nie być wykorzystywana do rozwiązywania sporów politycznych czy religijnych, pamiętajmy o tym. Wspólnie rozświetlmy Atlas Arenę i pokażmy całemu światu, że pamiętamy.

KRÓTKO

Co robisz? Włączasz latarkę w telefonie.

Kiedy to robisz? Podczas „Starlight” lub „Civil War”

Polecane

Share This