Śliwa jest już „na czysto” z fanami

Raper uporał się z problemem, który podważał jego wiarygodność.


2021.05.07

opublikował:

Śliwa jest już „na czysto” z fanami

fot. mat. pras.

Za dwa tygodnie nakładem Step Records ukaże się nowy album Śliwy zatytułowany „Pół życia za mną”. Opolski label rozpoczynając przedsprzedaż albumu podkreślał, że fani dostaną go na czas.

Wystartował preorder kolejnej, solowej płyty Śliwy pt.: „Pół życia za mną”, która wydana zostanie pod banderą Step Records 21 maja 2021 roku! Fakt ten wskazuje na to, że materiał ten będzie najwyższej jakości, a cały proces związany z wydaniem płyty odbędzie się bez komplikacji, które miały miejsce, gdy poznański raper pracował bez wsparcia jakiegokolwiek labelu – deklaruje wytwórnia w opisie płyty na Preorder.pl. To oczywiste nawiązanie do ciągnących się za Śliwą od wielu miesięcy problemów z zaleganiem z wysyłkami płyt, za które zapłacili fani.

Wygląda jednak na to, że tuż przed wydaniem nowego krążka raper postanowił uporać się z zaległościami i dostarczyć fanom opłacone zamówienia. Na jego facebookowym profilu pojawił się post z deklaracją wysłania wszystkich zamówionych wydawnictw.

Informuję, że wszystkie zaległe płyty zostały wysłane. Jeszcze raz przepraszam wszystkich którzy czekali dłużej niż powinni🙏
Temat wyjaśniony i zamknięty! Każdy otrzymał bonus w postaci dodatkowych krążków i wlepek, mam nadzieję, że chociaż w taki sposób zrekompensuje wam czas oczekiwania – napisał Śliwa.

W mijającym tygodniu w sieci pojawił się nowy singiel promujący „Pół życia za mną”. W kawałku „Bez serca” rapera gościnnie wsparł Paluch.

Sprawdź także: Przemek Ferguson: „Dla Decksa nie będę nigdy Ryśkiem Peją”

Śliwa – „Pół życia za mną” – tracklista:

1. Mój blues prod. Lema
2. Filtry prod. Don Juan
3. Ludzie o kilku twarzach ft. Filipek prod. ClearMind
4. Barman prod. Hirass
5. Uliczny poeta prod. Pablo
6. Kartki i fajki feat. Piekielny prod. ClearMind
7. Born Loser ft. Floral Bugs prod. Faded Dollars
8. Pazur ft. Ero prod. Hirass
9. Dzielnica cudów ft. Dawid Obserwator prod. Hirass
10. Dycha prod. ClearMind
11. Bez serca ft. Paluch prod. Shdow
12. Rany ft. John Mojo prod. Lema/Leśny
13. Przez sen ft. Ruskiefajki prod. Don Juan
14. Gotham ft. Nizioł, Vin Vinci prod. Hirass
15. Zła krew prod. Don Juan

Polecane

Share This