Śliwa: „Nie zapomnę, jak gardzili mną w czasach, kiedy miałem przeciętne flow”


2021.03.16

opublikował:

Śliwa: „Nie zapomnę, jak gardzili mną w czasach, kiedy miałem przeciętne flow”

fot. mat. pras.

Kiedy w ubiegłym roku na kanale Step Records pojawiło się nagranie Śliwy w ramach #Hot16Challenge2, wiedzieliśmy, że to zapowiedź większej współpracy między artystą i opolskim labelem. Niedługo po premierze ogłoszono, że raper związał się ze Stepem kontraktem fonograficznym, teraz rusza z promocją solowego krążka.

W sieci pojawił się klip do premierowego numeru Śliwy „Mój blues”. Raper nawiązuje w nim do swojej przeszłości, nawijając: „Nie zapomnę, jak gardzili mną w czasach, kiedy miałem przeciętne flow / Jedną parę butów i dres, i marzenie, aby uciekać stąd”. „Mój blues” to pierwszy singiel zapowiadający album „Pół życia za mną”

Materiał ten będzie najwyższej jakości, a cały proces związany z wydaniem płyty odbędzie się bez komplikacji, które miały miejsce, gdy poznański raper działał bez wsparcia jakiegokolwiek labelu. Singiel „Mój blues” wyprodukował Lema, za klip odpowiada REC PRO, a utwór jest swoistym rozliczeniem z przeszłością artysty. Zapraszamy więc do zapoznania się z retrospekcjami Śliwy, a także zachęcamy już teraz do zamawiania preorderu albumu „Pół życia za mną” , który w wersji preorderowej wzbogacony jest o drugie CD „Śliwa – featy 2014-2020″ – czytamy w opisie klipu na kanale wytwórni.

W sklepie Preorder.pl ruszyła przedsprzedaż płyty. Jej premierę zaplanowano na 21 maja.

Sprawdź także: Śliwa o tekście Mezo: „Czy ja muszę to czytać do końca? Naprawdę, Mezo, byłeś hardkorowy jak Onyx”

Polecane

Share This