Słoń: „Czasami w życiu przydaje się wp***ol”


2020.02.21

opublikował:

Słoń: „Czasami w życiu przydaje się wp***ol”

fot. mat. pras.

Słoń jest gościem nowego odcinka Rentgena, cyklu, który możecie oglądać na kanale PopkillerTV Plus. Matuesz Natali poprosił poznańskiego MC, by ten wrócił na chwilę do swojego kawałka „Ugly Kid Słoń” i zastanowił się, co z perspektywy człowieka mającego za sobą ciężkie przejście, o których nawijał, powiedziałby chłopakowi, który nie wie, jakie zagrożenia na niego czekają.

Na pewno powiedziałbym mu coś sztampowego typu „nie wp***ol się w dragi i w alko, bo robisz sobie tym mocne ała”. Gdybym spotkał dzieciaka, który byłby w tym samym mindtacie co ja wtedy, to prawdopodobnie i tak by to zrobił, bez względu na to, kto i co by mu powiedział – odparł Słoń.

Raper nie gloryfikuje używek, ale przyznaje, że czas, kiedy stanowiły one ważną część jego życia, sporo go nauczył.

Wydaje mi się, że czasami w życiu przydaje się wp***ol. Wsadzisz łapę do wrzątku i wiesz, że się oparzyłeś, że to jest twoja wina i więcej tam nie wracasz. Ktokolwiek nie powiedziałby tego temu dzieciakowi, on sam musiałby to przeżyć i zaj***ać sobie w ryj, żeby skumał, co zrobił. Powiedziałbym mu: „wierz w siebie, wszystko będzie OK” – zakończył wątek Słoń.

Tagi


Polecane

Share This