Słoń: „Nie będę pluć na godło ani się spinać na tęczę”


2020.11.02

opublikował:

Słoń: „Nie będę pluć na godło ani się spinać na tęczę”

fot. kadr z wideo

Przed tygodniem ruszył preorder nadchodzącej płyty Słonia „REDRUM”. Dziś raper dzieli się ze słuchaczami klipem do singlowego utworu „Wojna totalna”. Jego producentem, podobnie jak i całej szykowanej na grudzień płyty, jest Chris Carson.

Pierwotnie, klip do „Wojny totalnej” miał być drugim bądź trzecim singlem z płyty, jednak w obliczu sytuacji panującej obecnie w Polsce raper zmienił zdanie.

Ze względu na panujący obecnie syf w naszym kraju podjąłem decyzję, że to poleci na pierwszy ogień. Chciałem z siebie wyrzygać wszystkie emocje związane zarówno z napięciami społecznymi jak i zwykły ludzki stres a 2020 jaki jest wszyscy widzą. Poza polityką i tematem zarażeń które ciągną za sobą problemy ekonomiczne wszyscy się na codzień pierdolimy się z własnymi problemami, tak więc wyplułem z siebie ponad 8 min. treści, a klip skręcony jest jednym prostym ujęciem bez laserów i wodotrysków (na tego typu klipy do płyty przyjdzie czas później). Uważam, że moment, w którym kraj, w którym się urodziłem, mieszkam, płacę podatki, kraj, z którego pochodzi całe znane mi drzewo genealogiczne mojej rodziny skręca w jakimś po***anym, zamordycznym kierunku, jest najlepszy żeby wyrazić swoje zdanie. Mówiąc szczerze nie jest to utwór stricte o polityce – jest ona kręgosłupem utworu, natomiast porusza znacznie więcej problemów i rzeczy które mnie w***iają – komentuje raper.

Na Vulgarus.pl trwa preorder „REDRUMU”. Premierę krążka zaplanowano na 11 grudnia.

Sprawdź też: Marcin Najman porównuje protestujących do nazistów. Słoń nie ma dla niego litości

Polecane

Share This