Słoń rozwija „M.E.A.T.”. Ruszył preorder karciano-planszowej gry osadzonej w mrocznym uniwersum


2022.04.05

opublikował:

Słoń rozwija „M.E.A.T.”. Ruszył preorder karciano-planszowej gry osadzonej w mrocznym uniwersum

fot. kadr z wideo

Po wydaniu gry RPG „M.E.A.T.” na PC, Słoń zapowiedział nie tylko wersje na smartfony i konsole, ale także rozwój uniwersum wykreowanego na potrzeby produkcji. Pod koniec ubiegłego roku w serwisie crowdfundingowym Wspieram.to ruszyła kampania, która miała na celu zebranie środków na produkcję karciano-planszowej gry „M.E.A.T.: The Cult”. Zbiórka zakończyła się sukcesem, dzięki czemu wydawnictwo trafi wkrótce do rąk graczy.

Dotychczas możliwość zamówienia gry bez prądu mieli tylko ci, którzy zdecydowali się wesprzeć projekt na Wspieram.to. Teraz Słoń odpalił otwarty preorder, który potrwa do końca kwietnia. Do dyspozycji graczy są wersja podstawowa oraz dwa dodatki – „Sarkofagi” i „Czarna magia”. Wśród proerderowych bonusów znajdziecie m.in. koszulki na karty, puzzle i koszulkę. Grę możecie zamówić na meatrpg.com.

Oto co o planszówce pisze wydawca:

„M.E.A.T.: The Cult” to strategiczna gra karciano-planszowa osadzona w mrocznym uniwersum znanym z „M.E.A.T. RPG”. Tym razem to do ciebie (lub was – jeśli zdecydujecie się na grę zespołową!) należy decyzja, po której stronie się opowiesz.

Czujesz sympatię do czarnych charakterów? Wciel się w rolę wyznawcy złowrogiej sekty MBS XII, która wykorzystując telestarion, czyli mutagenną substancję odkrytą na terenie XIX-wiecznej Kanady, próbuje zawładnąć dusze i ciała wszelkich istot żywych. A może wolisz stanąć pod drugiej stronie barykady? Wybierz kartę Lidera jednego z oponentów sekty!

Walka pomiędzy siłami dobra i zła toczyć się będzie już od pierwszej tury rozgrywki. To, jak długo będzie trwać, zależeć będzie zarówno od przyjętej przez ciebie taktyki, jak i posiadanego szczęścia. Przewiduj ruchy przeciwnika, konsultuj się z członkami swojej drużyny i w jak najszybszym tempie doprowadź licznik punktów witalności przeciwnika do zera. Pamiętaj – tylko od ciebie zależy los miasteczka Washagami i jego mieszkańców.

Polecane

Share This