Słoń wskazał najlepszy diss i ulubioną płytę 2018 roku

Raper zdradził także, z której swojej płyty jest najmniej zadowolony.


2019.01.21

opublikował:

Słoń wskazał najlepszy diss i ulubioną płytę 2018 roku

fot. mat. pras.

Słoń poświęcił niedzielny wieczór na instagramową sesję Q&A z fanami. Raper zdradził m.in., że po wydaniu na winylu trylogii „Czarne słońce” już wiosną możemy spodziewać się kolejnych czarnych krążków, przy okazji poinformował również, że nie doczekamy się póki co kolejnego wydawnictwa WSRH, ponieważ i on, i Shellerini skupiają się na solowych produkcjach.

„Komik z depresją” najlepszą płytą 2018?

Z Instastory Słonia dowiadujemy się m.in., że jego ulubioną płytą Pantery jest „Far Beyond Driven”, a za najlepszy diss artysta uważa niedawny „Killshot”, którym Eminem zaatakował Machine Guna Kelly’ego. Za najlepszy ubiegłoroczny krążek z rodzimego podwórka Słoń uważa „Komika z depresją” Mielzky’ego. Raper przyznał także, że w odwiecznej komiksowej wojnie pomiędzy Marvelem i DC kibicuje bardziej ekipie Batmana i Supermana, podkreślił natomiast, że Marvel Studios kręci znacznie lepsze filmy.

Tyle jeśli chodzi o kategorię „ulubione”. Jeden z fanów zapytał Słonia o jego najsłabszy krążek. Tutaj wybór może się okazać zaskakujący, ponieważ raper stawia na „Szkołę wyrzutków” WSRH. – Wiele osób mi mówiło, że to nasza najlepsza. Mnie irytuje – przyznał Słoń.

W trakcie sesji Q&A nie zabrakło pytań o potencjalne featuringi Słonia. Artysta chętnie nagra z Eripe, jest także otwarty na współpracę z Young Igim. – Nie mam nic do typa, jest oryginalny – skomentował Słoń. Poznański MC chętnie połączy siły z Białasem, Opałem, ReTo i Quebonafide.

Polecane