SLU „Samotność po zmroku” (video)

Jest pierwszy klip z "CNO2"


2012.10.30

opublikował:

SLU „Samotność po zmroku” (video)

Już jest pierwszy i oczekiwany klip promujący najnowszy album Slums Attack. Obraz zrealizowano do utworu „Samotność po zmroku” z gościnnym udziałem Kroolika Underwood.

„Samotność po zmroku”  to dla mnie bardzo ważny i niezwykle osobisty utwór – komentuje Peja. – Jest zamknięciem tryptyku, na który składają się jeszcze takie kawałki, jak „Pozwól mi żyć” i „Rehab”. Jesteśmy wdzięczni zespołowi Dżem za to, że zgodził się na wykorzystanie fragmentu tekstu z utworu „List do M.” w naszej kompozycji, która dzięki Kroolikowi Underwood przenosi nas w kompletni inny wymiar, dając nową jakość. Zapraszam do sprawdzenia – dodaje raper.

Przypomnijmy, album „CNO2” miał swoją premierę 15 września. Już dzień później płyta pokryła się złotem. Na krążek złożyło się 19 premierowych utworów, na których usłyszeć można gości zarówno z Poznania, Polski, Europy jak i USA. Na płycie, oprócz rapującego Peji znaleźli się: Śliwa, Gandzior, Kroolik Underwood, Pezet, Trzeci Wymiar, Tewu oraz klasyczni przedstawiciele nowojorskiej sceny: ONYX i Masta Ace. Ukoronowaniem europejskiej trasy zespołu jest utwór „Radio Wolna Europa”, na którym pojawili się następujący artyści: Defuckto (Czechy), Azyl (Niemcy), Sniper (Litwa), Clementino (Włochy), R-MC (Belgia), Gandzior (Polska:), Loo MC (Belgia), Shazaam (Szwecja) i Hijacjk (Anglia).Zarówno utwór „Samotność po zmroku” z gościnnym udziałem Kroolika Underwood, singiel „Radio Wolna Europa” z gośćmi z zagranicy, jak i wszystkie inne kawałki z najnowszej płyty Slums Attack z niezwykłymi featuringami (Glaca, Pezet, Trzeci Wymiar, Tewu i inni) będzie można na żywo sprawdzić już 3 listopada podczas Terrorym Fever 3 w Hali nr 2 MTP. Bilety wciąż dostępne!

Polecane