Słuchacze Radia Eska spotkają się z Nelly Furtado

Wygraj zaproszenie na spotkanie z gwiazdą.


2013.07.31

opublikował:

Słuchacze Radia Eska spotkają się z Nelly Furtado

Nelly Furtado, gwiazda 2013 Eska Music Awards, spotka się z grupą polskich fanów podczas swojego pobytu w Szczecinie. Ekskluzywne zaproszenie na spotkanie z artystką można wygrać w „Wakacyjnym Szymorningu” na antenie Radia Eska.

Nelly Furtado spotka się z fanami 3 sierpnia w Szczecinie przed swoim występem na gali Eska Music Awards. Spotkanie odbędzie się w małym gronie, dzięki czemu szczęśliwcy, którzy się na nim znajdą, będą mieli okazję bezpośrednio porozmawiać z gwiazdą. W gronie tym będą wyłącznie słuchacze Radia Eska, gdyż zaproszenia rozdawane są od dziś na antenie Eski w porannej audycji „Wakacyjny Szymorning”. Wygrana obejmuje także dodatkowe atrakcje: wejściówkę do Golden Circle, czyli specjalnie wydzielonej strefy bezpośrednio przed sceną, oraz zapas napojów ROKO.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę ema.Eska.pl, zagłosować na nominowanych artystów i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego jesteś największym na świecie fanem Nelly Furtado”. Z autorami najciekawszych uzasadnień skontaktują się didżeje Radia Eska podczas programu „Wakacyjny Szymorning” (od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 – 9.00).

Gala 2013 Eska Music Awards odbędzie się 3 sierpnia w Szczecinie. Gwiazdą imprezy jest Nelly Furtado. Na scenie wystąpią także Alex Hepburn, Kase & Wrethov, Feel, Jula, Red Lips, Ewelina Lisowska, LemON, Sylwia Grzeszczak, Margaret, Honey, Robert M i Tommy La Verdi, Liber i Natalia Szroeder oraz Kreuzberg. Imprezę poprowadzą didżej Radia Eska Krzysztof „Jankes” Jankowski i aktorka Ada Fijał.

 

2013 Eska Music Awards odbędzie się podczas finału światowych regat The Tall Ships Races w Szczecinie. Scena festiwalowa zlokalizowana będzie na Wałach Chrobrego, dzięki czemu znajdzie się w otoczeniu największych i najpiękniejszych żaglowców z całego świata.

Transmisję z gali Eska Music Awards obejrzeć będzie można 3 sierpnia na antenie TVP1 o godz. 20.45.

Polecane

Share This