Slums Attack, Onyx, Glaca, Pezet i inni na jednej scenie


2013.03.22

opublikował:

Slums Attack, Onyx, Glaca, Pezet i inni na jednej scenie

23 marca w klubie Stodoła w Warszawie odbędzie się oczekiwany koncert grup Slums Attack oraz Onyx (NY). Na deskach klubu pojawią się także: Glaca (My Riot), Pezet, Tewu, Kobra X Bezczel, Kroolik Underwood, Gandzior, DDK (RPK/Miejski Sort) i Kuba Leciej. Imprezę rozkręci DVJ Rink. Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorej Amelki.

{mass}– Podczas koncertu SLU w warszawskiej Stodole odbędzie się zbiórka pieniędzy dla Amelki, córeczki naszych znajomych
– mówi Peja. – Z całego serca prosimy wszystkich, którzy wybierają się na to wydarzenie, żeby odłożyli przysłowiową złotówkę i pomogli tej dzielnej i niesamowitej dziewczynce walczyć z chorobą! Wierzymy, że razem po raz kolejny udowodnimy, jak wiele możemy zrobić dobrego.Zapowiadany koncert jest niewątpliwie oczekiwanym w środowisku wydarzeniem. ONYX to żywa legenda nowojorskiego rapu – zespół wystąpił gościnnie na nowej płycie Slums Attack „CNO2”. Slums Attack polskim fanom hip-hopu, zresztą nie tylko polskim i nie tylko hip-hopu, przedstawiać nie trzeba. Warto przypomnieć, że ostatni krążek Peji i Decksa niedawno zyskał status platynowej płyty.

Polecane

Share This