Slums Attack – „Rehab” ft. Kali (wideo)


2014.03.09

opublikował:

Slums Attack – „Rehab” ft. Kali (wideo)

Dziś w nocy swoją premierę miał najnowszy klip Slums Attack. Teledysk powstał do jednego z najpopularniejszych utworów SLU, pochodzącego z płyty „Reedukacja” kawałka „Rehab” z gościnnym udziałem Kaliego.

   

Zdjęcia do klipu powstały na terenie Poznania, Gliwic, Krakowa i Siemianowic Śląskich. Za zdjęcia i scenariusz odpowiada ekipa 9liter Filmy. Produkcja: Slums Attack, producentem wykonawczym jest Peja.

Po udanych koncertach Slums Attack na Wyspach, Peja wpadł w wir kręcenia klipów. W zeszłym tygodniu skończyłem zdjęcia do klipu Azyla, udzielam się gościnnie w utworze „Kinder des Zorns”, który ukaże się na wydawanej w Niemczech płycie Pawła zatytułowanej „Leben Eines Fighters”. Chwilę wcześniej zrobiliśmy klip z wydanej przez RPS Enterteyment płyty RDW do utworu „Bez względu na wszystko”, gdzie oprócz mnie gościnnie udziela się też M-Dot (Boston, USA) oraz Kroolik Underwood. Za 2 tygodnie nagrywam klip z kolesiem z Paryża De2S do utworu „Meme Avec Rien” z wydanej płyty pod tytułem „La vie est un featuring (Życie jest featuringiem)”. Kolejne propozycje na zrobienie klipów z moim gościnnym udziałem wyszły od Reny („List do Peji”), KaeN-a („Nie ma miejsca”) i Bosskiego Romana („Druga połowa”). Aktualnie montujemy nagrany w trasie wideoklip do utworu „Trudny dzieciak” z 1997 r, który pojawił się na składance „20/20 Evergreen”. W dalszych planach jest zrobienie klipu do kawałka „20/20” – mówi raper.

{reklama-hh}

Polecane

Share This