Snoop w „Twoja Twarz…”, czyli producenci niczego się nie nauczyli


2019.03.25

opublikował:

Snoop w „Twoja Twarz…”, czyli producenci niczego się nie nauczyli

fot. mat. pras.

Pół roku temu na producentów „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” posypały się gromy za użycie tzw. blackface’u to charakteryzacji jednego z uczestników. Po tym jak wokalista discopolowego zespołu Łobuzy Bogumił “Boogie” Romanowski wcielił się w Drake’a, producentom zarzucono rasizm. O sprawie pisał wówczas m.in. duży amerykański Complex.com. Czy teraz będzie podobnie?

Producenci programu albo zapomnieli, że malowanie białych na czarno uchodzi za rasistowskie, albo wyszli z założenia, że nieważne jak mówią, byle nie przekręcali nazwy programu, ponieważ w weekend na antenie Polsatu ponownie można było zobaczyć wykorzystanie blackface’u. Kamil Pawelski aka Ekskluzywny Menel pojawił się na scenie jako Snoop Dogg, by wykonać „Who Am I (What’s My Name)?”. W tym samym odcinku Kazik Mazur na chwilę stał się Louisem Armstrongiem, a Marta Wiejak Dianą Ross. Czekamy na reakcję zagranicznych serwisów.

Odcinek wygrał Antek Smykiewicz, który na potrzeby ostatniego odcinka stał się Rag’n’Bone Manem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kamil Pawelski Snoop Dogg Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kamil Pawelski Snoop Dogg Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kamil Pawelski Snoop Dogg

 

Polecane

Share This