Sobel i sanah znaleźli świetny sposób na to, by stać się najpopularniejszymi artystami w Polsce


2021.10.12

opublikował:

Sobel i sanah znaleźli świetny sposób na to, by stać się najpopularniejszymi artystami w Polsce

fot. mat. pras.

Zarówno sanah jak i Sobel znajdują się w ścisłej czołówce najpopularniejszych polskich artystów na platformie Spotify. Wokalistka z liczbą 1,88 mln słuchaczy zajmuje piątą pozycję, Sobel jest oczko wyżej, mając 1,9 mln. Aktualnie wyżej notowani od nich są jedynie Malik Montana (1,95 mln), Quebonafide (2,02 mln) oraz Mata (2,28 mln). W najbliższych szansach istnieje jednak szansa, że układ sił w czołówce się zmieni, bowiem Sobel i sanah postanowili połączyć siły, a tym samym otworzyć się na fanbase’y drugiego z artystów.

Naturalnie zdajemy sobie sprawę z tego, że autorka „Irenki” i autor „Pułapki na motyle” mają sporo wspólnych fanów, niemniej nadal pozostaje spora grupa słuchaczy, którzy na swoich playlistach mają piosenki tylko jednej z tych gwiazd. Współpraca w piosence „cześć, jak się masz?” może obojgu pomóc przekroczyć 2 mln słuchaczy miesięcznie. Czy zdoła także wynieść jedno z nich na szczyt rankingu popularności, zobaczymy.

„cześć, jak się masz?” to singiel zapowiadający specjalne wydanie „Pułapki na motyle” Sobla. Materiał zawierający cztery premierowe utwory trafi na rynek 5 listopada. Wydawnictwo można już zamawiać w przedsprzedaży.

Polecane

Share This