Sobota z kolejną rolą filmową


2018.08.16

opublikował:

Sobota z kolejną rolą filmową

foto: P. Tarasewicz

Po sukcesie tegorocznych „Kobiet mafii” Patryk Vega szykuje kolejną część, która trafi do kin na początku 2019 roku. W obsadzie obok m.in. Olgi Bołądź, Agnieszki Dygant, Sebastiana Fabijańskiego i Katarzyny Warnke ponownie znajdzie się szczeciński raper Sobota. Artysta wróci do roli gangstera Kosy, którą odgrywał w pierwszym filmie.

„Kobiety mafii 2”, jedziemy z tym – napisał na fanpage’u Sobota, publikując zdjęcie z Agnieszką Dygant. Dziś ruszyły zdjęcia do filmu.

Ostatnia produkcja Patryka Vegi była drugim filmem, w którym oglądaliśmy Sobotę. Kilka miesięcy wcześniej raper pojawił się na ekranie w produkcji „Totem”. Na ekranie partnerował mu wówczas m.in. Popek.

 

Sobota zagrał w Kosmicznym Meczu

Na pewno pamiętacie „Kosmiczny mecz”, połączenie filmu aktorskiego i animowanego, w którym Michael Jordan dołączył do drużyny dowodzonej przez Królika Bugsa, by wspólnie uratować bohaterów kreskówek Looney Tunes. Sobota również wystąpił w Kosmicznym Meczu, ale niestety nie tym. 1 czerwca w Rybniku, odbyła się kolejna edycja imprezy Legendarny Kosmiczny Mecz. Wzięły w niej udział gwiazdy polskiego sportu, artyści, muzycy, kabareciarze i ludzie związani z Rybnikiem. Wszyscy zagrali na rybnickim Stadionie Miejskim w charytatywnym meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:7.

Wśród zaproszonych artystów byli m.in. Miuosh, Sobota i Big Cyc. Pozostałymi gwiazdami byli m.in. Dariusz Dudka, Jerzy Brzęczek, Dariusz Dziekanowski, Antoni Piechniczek, Michał Żewłakow, Piotr Zelt i Cezary Trybański.

Życzyłbym sobie brać częściej udział w takich imprezach 😉 naprawdę spotykasz wspaniałych ludzi, naprawdę świetnie się bawisz i naprawdę pomagasz słabszym ;). W razie czego polecam się na przyszłość – napisał Sobota na swoim Instagramie.

Polecane