Sobota o walce o odzyskanie dostępu do fanpage’a: „Nie życzę nikomu”


2021.10.11

opublikował:

Sobota o walce o odzyskanie dostępu do fanpage’a: „Nie życzę nikomu”

Sobota dołączył do grona raperów, którzy czasowo stracili dostęp do profilu w mediach społecznościowych. Niedawno pisaliśmy, że Sentino nie mógł przez kilka tygodni dostać się na swój instagramowy profil, w ubiegłym roku podobny problem miał nieżyjący już Bezczel, który finalnie musiał pogodzić się z utratą konta i koniecznością gromadzenia bazy fanów na nowym profilu. Teraz do grona artystów zmagających się z podobnymi problemami dołączył Sobota. Raper spędził ostatnie tygodnie na walce o odzyskania możliwości administrowania swoim oficjalnym facebookowym profilem, na którym przez lata udało mu się zgromadzić ponad 820 tysięcy fanów.

To był AMAZING okres w moim życiu, czułem się jak w jakimś MOVIE!! Odzyskałem dostęp do swojego fanpage’a!!! Po ch**j wie jakim czasie.

I tutaj ślę wielkie podziękowania do was, obserwujących ten profil i teraz personalnie do Petera Buoha, bo ta wspaniała duszyczka, zauważywszy problem, odezwała się i jak jakiś magik pomógł mi odzyskać mój profil!!

Zaczęło się od tych pieprzonych komentarzy, ale wtedy miałem jeszcze dostęp do strony. Chwilę później, CYK, nie mam dostępu. Jak ja siedziałem i kombinowałem z ekipą nad moim Dellem, jak to odzyskać, jakaś ekipka zamieszkująca kraje azjatyckie siedziała pewnie przy Macu i darła ze mnie łacha, słuchając „Z buta wjeżdżam”…

Nie życzę nikomu – skomentował artysta.

Fani na pewno się cieszą, choć jedna z użytkowniczek zdążyła polubić treści publikowane przez osoby, które przejęły dostęp.

To już nie będzie polecania filmów? – śmieje się słuchaczka.

Polecane

Share This