Sobota pomylił 19-latka z „gnidą, która zalazła mu za skórę”. Chłopak dostał „z płaskiej dla zasady”


2021.04.24

opublikował:

Sobota pomylił 19-latka z „gnidą, która zalazła mu za skórę”. Chłopak dostał „z płaskiej dla zasady”

Sobota opisał wczoraj na swoim Facebooku sytuację, w której przyznaje się do tego, że uderzył na ulicy  chłopaka, bo pomylił go z kimś, z kim miał zatarg.

– Taka sytuacja: Jadę z Tony Jazzu do Studio coś tam ponagrywać, bo wena jest no i trwa ta praca nad krążkiem. Do rzeczy. Jadę sobie tak, podziwiam nasze piękne miasto w okolicach Łękna i nagle patrzę!? A tam stoi taka nic nie warta gnida, która zalazła mi za skórę. Długo nie myśląc, zatrzymuje się wysiadam i widzę z daleka ten parszywy ryj, w który od razu uderzam z płaskiej… dla zasady. Ryj się nie podnosi i zaczynam wątpić czy to na pewno ten ryj. Więc pytam grzecznie: czy to ty ku&*o, czy nie ty?! Po chwili ryj się podnosi, informuje tylko, że nic do mnie nie ma, że szanuje i słucha. A ja widzę, że to faktycznie nie ta gnida. Za chwilę słyszę słowa dorosłej kobiety, która krzyczy:

Panie Sobota, to nie ten! To mój drugi syn! On jest w porządku! Rozumiecie, zbieg okoliczności, sytuację i całe to zamieszanie?! Pozostało mi przeprosić, a na odchodne usłyszałem jeszcze, że mam żonę pozdrowić, bo owa Pani moją małżonkę zna. Tak więc najebałem jej wstydu, sobie też, zepsułem myślę komuś dzień i wniosek taki:… No właśnie jaki kur!!!??? A gnidę jeszcze trafię. Każdą, na spokojnie, powolutku – napisał raper.

Jak się okazało uderzoony przez Sobotę 19-latek, to Bartek, brat Jokera, muzyka związanego z wytwórnią SP RECORDS.

– Ten chory idiota z partyzanta zaatakował nastolatka mojego brata, jak można pomylić gościa z wytatuowana twarzą blond włosy z chłopakiem o włosach ciemnych i bez tatuaży. Chyba dupa zabolała, na Twoje nieszczęście tym razem za ciebie się bierze ktoś inny. Tym razem wam na sucho nie pójdzie, tym razem stary narkomanie załatwimy to w sposób jaki wy załatwiacie ludzi, ze swoją żonką studiującą czy juz nie prawo – napisał na Facebooku Joker.

Na YouTube pojawił się także film, w którym Joker pokazuje uderzonego przez Sobotę brata i zastanawia się jak ich można ze sobą pomylić.

Ten chory idiota z partyzanta zaatakował nastolatka mojego brata , jak można pomylić goscia z wytatuowana twarzą blond…

Opublikowany przez Joker Piątek, 23 kwietnia 2021

Polecane

Share This