Sokół komentuje wydarzenia z koncertu w Toronto


2013.03.06

opublikował:

Sokół komentuje wydarzenia z koncertu w Toronto

O całej sprawie pisaliśmy wczoraj. Podczas ostatniego koncertu Sokoła i Marysi Starosty w Toronto na scenę wszedł mężczyzna z publiczności.

Myślę, że to nie jest miejsce dla ciebie, wiesz? – zareagował Sokół, po czym chwycił fana i wyrzucił go ze sceny. – Bardzo tego, kurwa, nie lubię, więc proszę, nie róbcie tego.

Dziś raper odniósł sie na swoim Facebooku do tych wydarzeń. Warto zacytować wypowiedź w całości, bo rozjaśnia ona kilka kwestii:

„mam wiele ciekawszych zajęć niż komentowanie czegoś, czego w ogóle nie trzeba komentować, ale oburzenie społeczniackich gimbusów sięga zenitu, więc muszę coś napisać 🙂 Nie wiem, jak można łączyć w sobie cechy kompletnego idioty, pryszczatego mądrali, patetycznego harcerza, zaciętego ormowca, zajadłego plotkarza i rozprutego konfidenta, ale niestety mniej więcej taki miks charakterologiczny prezentuje kilkanaście osób pojawiających się w różnych miejscach w komentarzach. Kocham internet za szybkość przepływu informacji, swobodę wypowiedzi, ale elementem tego cudownego internetu, są też kurwy ubliżające innym anonimowo i bezpiecznie zza klawiatury, oraz wieczni poszukiwacze sensacji, aferzyści wychowani w zupełnie innym środowisku niż ja.

{reklama-hh}Jestem człowiekiem szukającym spokoju. Nie wożącym się, nie szczekającym, nie wkręconym w chorobę szpanerstwa i świecenia, ale też bez kompleksów, który nie będzie kitrał się w cieniu i udawał, że go nie ma, bo tak jest bezpieczniej. Robię co lubię, robię co kocham. Tak, aby innym nie szkodzić, z zasady. Ale są też inne zasady, a zasad przestrzega się w obie strony. Mój dom jest moją twierdzą i chuj Was wszystkich dotyczy. A scena jest moim domem podczas mojego koncertu. Możecie sobie gwizdać, nie przychodzić, nie kupować biletów, nie kupować płyt, nie słuchać, ale jak już przychodzicie na koncert, to dajcie mi wykonać moją pracę najlepiej jak potrafię. Nie przeszkadzajcie mi w tym. Tego nie toleruję. Niestety kilka razy byłem zmuszony to pokazać. W Toronto promowaliśmy album. To nie był koncert życia. Bez hypemana (nie dostał wizy), ja chory, z zapaleniem oskrzeli i 39 stopniami gorączki, na antybiotykach, o czym mówiłem od razu po wejściu na scenę, żeby usprawiedliwić możliwe ataki kaszlu (śledzący Instagram widzieli nawet wcześniej zdjęcie z kliniki). Ale to wszystko nie ma żadnego znaczenia.

Zareagowałbym tak samo ponownie. To nie był błąd, ani nieprzemyślana akcja. Jeśli ktoś wchodzi na scenę przybić piątkę – ok, jeśli chce kurwa zatańczyć na głowie i skoczyć w tłum – ok. Ale jak ktoś wchodzi tylko po to, żeby być wrzodem na dupie, to niech spierdala. I nie rozumiem w ogóle, czemu muszę to tłumaczyć? Przecież to jest oczywiste. A pisanie o „rzucaniu fanem” jest kurwa absurdalne. Jakim „fanem”? Jakie „rzucanie”? Szukacie aferki? Szukajcie dalej, ja to pierdolę. Zachowujecie się jak zlot przekupek na bazarze, a nie jak mężczyźni.

PS. A filmy ze WSZYSTKICH koncertów są i będą usuwane automatycznie z serwisu YouTube, bo naruszają wiele praw artystów wydawanych w Prosto i samego wydawnictwa Prosto Label. Filmy kręcone komórkami z gównianym dźwiękiem nie są dobrą reklamą żadnego koncertu. Na całym świecie szanujący się wykonawcy i ich wydawcy usuwają podobne treści z YT”.

Polecane

Share This