Solar skomentował zaczepki Kafara i Resta z Dixon37


2017.10.23

opublikował:

Solar skomentował zaczepki Kafara i Resta z Dixon37

foto: mat. pras.

W ostatnich dniach Kafar i Rest z Dixon37 opublikowali w sieci nagrania parodiujące osobliwą akcję promującą nadchodzący album Solara „Klub 27”. Podczas niedawnej sesji Q&A z fanami Solar odniósł się do tych filmów mówiąc: – Myślę, że to całkiem śmieszne. Nie wiem, czy to jest zaczepka, zresztą parodia prowokacji to jest za dużo jak dla mnie. Nie do końca to kumam. Raper dodał, że mimo wszystko rozpatruje pomysł reprezentantów Dixon37 w kategoriach żartu i nie zamierza w żaden sposób na niego opowiadać.

Przypomnijmy – reprezentant SB Maffiji zaaranżował konflikty z Deemzem, Quebonafide, Żabsonem i ReTo, sugerując, że został zdradzony przez tych, których uważał za kolegów. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Teraz odpowiadając na pytania fanów raper przyznaje, że każdy z wymienionych artystów wiedział o jego pomyśle i zaaprobował go. – Tak naprawdę to Quebo mnie w zasadzie namówił, żeby to było w takiej formie – zdradził Solar.

Podczas Q&A Solar poinformował, że w poniedziałek w sieci pojawi się kolejny singiel zapowiadający „Klub 27”, wtedy także ruszy preorder i poznamy gości płyty. Póki co artysta wyjawił jedynie, że na jego solowym krążku usłyszymy Białasa. Na pytanie, kto jest lepszy – Solar czy Białas, Solar opowiedział: – Białas. Jakieś 50 tysięcy razy.

 

 

 

 

 

Polecane

Share This