Solar: „Sytuacja z Tombem trochę zatrzęsła mixtape’em SB Maffiji”

"Nasze relacje w zasadzie się zakończyły".


2016.10.26

opublikował:

Solar: „Sytuacja z Tombem trochę zatrzęsła mixtape’em SB Maffiji”

W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że „H8M4” Białasa, czyli pierwszy album wydany przez SB Maffija Label, uzyskał status złotej płyty. W rozmowie z Kubą Stemplowskim Solar mówi o emocjach towarzyszących mu w momencie, w którym debiutancki krążek jego wytwórni osiągnął taki wynik. Solar chętnie opowiada także o planach na przyszłość, o swoim solowym krążku, płycie z Białasem, o solówce Białasa i dalszej współpracy z ADM-em, Bedoesem, Beteo czy Neile. Artysta wypowiedział się także na temat szykowanego na pierwszy kwartał przyszłego roku mixtape’u SB Maffiji. Sytuacja z Tombem trochę zatrzęsła mixtape’em SB Maffiji – zdradza Solar przypominając, iż Tomb wiosną zdecydował się opuścić szeregi ekipy i powołać do życia własną nazwaną Panteon. Trochę przywiesiło nam to pracę. Zresztą – skupiliśmy się na innych rzeczach. Ale mixtape jest już w zaawansowanej fazie, trzeba dograć parę zwrotek, poaranżować, ale mocny trzon jest gotowy. 

 

Na początkowym etapie wydawnictwo miało zawierać także zwrotki Tomba. Robiliśmy ten mixtape w takim trybie, że ja, Beezy i Tomb ustawialiśmy się do studia, robiliśmy trzon kawałka – trzy nasze zwrotki i refren wymyślony przez nas i dawaliśmy to dalej do dogrywania ludziom z SB Maffiji, w opcji kto bardziej pasuje do danego numeru. Nasze relacje w zasadzie się zakończyły. Nie wiem, jaki będzie los tych zwrotek, bo nasze relacje są – powiedzmy – nieokreślone – wyjaśnia.

Na koniec Solar wypowiada się także na temat zapowiadanych przez Białasa trzech płyt, które mają się pojawić jeszcze w tym roku.

Polecane