Solar wciela w życie swój plan. Raper nie kieruje już SBM Labelem


2023.02.28

opublikował:

Solar wciela w życie swój plan. Raper nie kieruje już SBM Labelem

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

W opublikowanym w ubiegłym tygodniu emocjonalnym numerze „Nigdy więcej 2022” Solar nawija o zmianach w jego prywatnym życiu, ale również o tym, co dzieje się w SBM Labelu. Raper przyznał, że po tym, jak okupił sukces wytwórni rozpadem rodziny. „Dzięki za rolę lidera, niech już inni wezmą, ja skończyłem rok z nerwicą i depresją” – nawija raper.

W innym fragmencie tekstu znajdujemy deklarację „To piąta era SBM, znowu zostaję raperem” i to właśnie się teraz dzieje. Raper zrezygnował z kierowania wytwórnią, by skupić się na muzyce. Nowym dyrektorem zarządzającym został natomiast Wojciech Gołacki, który jest związany z ekipą od lat, ale dopiero teraz jego zaangażowanie w działalność SB Maffiji zostało sformalizowane.

 

 

„Przed formalnym dołączeniem do SBM, Wojciech Gołacki zarządzał startupem technologicznym z branży gamingowej. W ramach projektu stworzono najszybszy na świecie silnik rozwiązujący grę w pokera. Technologia wykorzystuje sieci neuronowe i została uznana za innowacyjną w skali światowej, co przyniosło zainteresowanie inwestorów” – czytamy w informacji prasowej towarzyszącej ogłoszeniu zmian w strukturze wydawnictwa.

Sam Gołacki o swojej nowej funkcji mówi: – Z SBM od zawsze łączyły mnie relacje koleżeńskie, teraz doszły zawodowe. W pracy dla wytwórni wykorzystam doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym i pracy projektowej. SBM to kreatywny tygiel, który skupia na sobie uwagę milionów ludzi. Kreatywność, przecieranie szlaków, odwaga, koleżeństwo, to z mojej perspektywy wartości, które zawsze były w DNA labelu. Mam świadomość wyzwań, które przed nami stoją, a ten rok będzie dla nas wyjątkowy ze względu na celebrację 15-lecia.

Polecane

Share This