„Son Of A Beat” już w tę sobotę


2013.07.13

opublikował:

„Son Of A Beat” już w tę sobotę

„Son Of A Beat” to oryginalny i zaskakujący program, który już 13 lipca będzie miał premierę w RBL.TV. W intrygującym połączeniu sondy ulicznej i muzycznego show, pochodzący z Singapuru Dharni Ng, międzynarodowy mistrz beatboxingu, zaskoczy muzycznymi zagadkami polskie gwiazdy. Uliczne, luźne rozmowy zarówno z celebrytami, jak i napotkanymi przechodniami, abstrakcyjne sytuacje, nieprzewidywalny scenariusz programu oraz beatboxowe testy na znajomość hitów  – to wszystko znajdzie się w nowym, nieprzewidywalnym programie „Son Of A Beat”.

{reklama-hh}

Kim jest Dharni? To artysta, który w wieku 17 lat został pionierem sztuki beatboxu  w rodzinnym Singapurze. Obecnie zajmuje 5. miejsce w rankingu najlepszych beatbox’erów świata. Koncertuje w całej Europie, współpracuje z cenionymi muzykami, prowadzi warsztaty dla młodszych artystów. A w programie “Son Of A Beat” zbada jakiej muzyki słuchają Polacy, co ich inspiruje w życiu codziennym, jak spędzają wolny czas. Każdy mini-wywiad zakończy zagadką dla zaproszonego znanego gościa. W pierwszym odcinku wystąpią: tancerka Izabela Janachowska, aktorka Maria Konarowska, Bilguun „Bill” Ariunbataar, Pelson z Molesty, CNE oraz Dj Kostek.

Program produkowany jest przez Bruk TV dla RBL.TV. Autorami koncepcji formatu są: Piotr Ostasz Ostaszewski oraz Adam Ślazma Ślagowski. Dlaczego kanał zdecydował się właśnie na tę ofertę? Poszukiwaliśmy programu o niestandardowym podejściu do rozmów z gwiazdami. Na rynku dużo jest formatów typu talk show. Niestety, jedyne co możemy w nich obserwować, to sztampowe wywiady z celebrytami. W tym przypadku, dzięki świeżemu podejściu twórców do formuły programowej, zrodził się oryginalny pomysł. Wybór prowadzącego, który zgłębia tajniki trudnego języka polskiego podczas rozmów z gwiazdami o muzyce, potrafiącego zainteresować gościa swoimi umiejętnościami muzycznymi oraz budzącego sympatię, sprawia, że gwiazdy podchodzą do tych rozmów wyluzowane i są skłonne całkowicie wejść w tę nietypową konwencję. A to rodzi wiele śmiesznych i zaskakujących sytuacji, co w efekcie daje świetny materiał do każdego kolejnego odcinka – podsumowuje wybór programu Michał Figurski, dyrektor programowy RBL.TV.

„Son Of A Beat” ma premierę w każdą sobotę o godz. 13.00, a powtórki można oglądać  w niedziele 15.00, poniedziałki o 18.00, wtorki o 15.00, środy o 10.00 i piątki o 14.00..

Polecane

Share This