Sonar Soul i Rosalie. łączą siły (wideo)


2019.06.25

opublikował:

Sonar Soul i Rosalie. łączą siły (wideo)

fot. mat. pras.

Na kanale Asfaltu pojawiło się wideo do pierwszego singla zapowiadającego solowy album Łukasza Stachurko, producenta odpowiedzialnego m.in. za projekty Sonar i Rysy. W „Other Side” gościnnie pojawiła się Rosalie..

W „Other Side” melodyjne R&B spotyka się z nieco nostalgicznym house’owym brzmieniem, zdającym się definiować brzmienie całego albumu Sonar Soula. Całość uzupełnia klip Karoliny Zajączkowskiej i Michała Gruszczyńskiego z Rosalie. w roli głównej.

Cięte sample, hip-hopowa perkusja, całość skąpana w anturażu brytyjskiej elektroniki rodem z lat 90. – to wyróżniki brzmienia Sonar Soula, które kształtują jego nowy, zapowiadany na jesień długogrający album Z tego eksperymentu ukształtował się bardzo autorski i spójny wewnętrznie twór, który jak się okazało, bezpośrednio odnosi się także do moich muzycznych korzeni – zapowiada autor. Płyta You Are My Sun ukaże się nakładem wytwórni U Know Me Records.

W ostatnim czasie Sonar Soula mogliśmy usłyszeć w roli supportu podczas polskiej trasy The Cinematic Orchestra, a także na festiwalu Spring Break. Latem nowy materiał można usłyszeć podczas dj setów Łukasza w całej Polsce.

Polecane