Spięcie między jurorami w „The Voice Of Poland”. „Będę tępił zjawisko niszczenia piosenek”


2021.11.04

opublikował:

Spięcie między jurorami w „The Voice Of Poland”. „Będę tępił zjawisko niszczenia piosenek”

fot. Jan Bogacz / TVP

Już w sobotę poznamy uczestników, którzy zaśpiewają na scenie „The Voice of Poland” podczas etapu Live. Do odcinków na żywo przejdzie czworo z siedmiorga wokalistów z drużyny każdego trenera. Występy młodych artystów stały się także powodem do gorącej dyskusji między trenerami. TVP udostępniła fragment programu, z którego jednoznacznie wynika, że na planie nie zawsze jest miło.

Ludzie mają swoje interpretacje, zmieniając linię melodyczną, która jest genialna. Jestem okrutny i bezwzględny. Będę tępił zjawisko niszczenia piosenek – powiedział stanowczo Marek Piekarczyk. – Czołówka polskiej estrady niszczy stare polskie piosenki. Kaleczy je, zmienia. Robią dziwne rzeczy z tych piosenek – ocenił artysta.

Ze słowami Marka Piekarczyka nie zgodzili się pozostali trenerzy 12. edycji „The Voice of Poland”.

Chodzi o wyrażenie siebie. Jeśli dasz siebie, czyli zrobisz to na swój sposób, to też jest piękne. Powtarzalność jest dosyć sztampowa – stwierdziła Sylwia Grzeszczak.

Poleciałeś Marek, ale masz prawo tak myśleć – wyznała zaskoczona słowami artysty Justyna Steczkowska.

Marek Piekarczyk nie dał się jednak przekonać kolegom z trenerskiej ławy.

Nie zgadzam się. Ci, którzy są nijacy, ale nauczyli się śpiewać, zmieniają linie melodyczne i różne dziwne rzeczy robią z piosenkami – kontynuował trener „The Voice of Poland”.

Poniższe wideo to jedynie fragment całej dyskusji, którą widzowie będą mogli obejrzeć już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

Polecane

Share This